"Металіст 1925" - "Авангард" U-19 - 6:1
29.09.2019

Сьогодні на навчально-тренувальній базі у селищі Високий пройшов товариський поєдинок між лідером Першої ліги - "Металістом 1925" - та учасником Чемпіонату U-19 - харківським "Авангардом". Це другий такий спаринг, а перший, який відбувся тиждень тому, закінчився мінімальною перемогою старших 3:2. Цього разу перевага "М1925" була ще більшою і підопічні Андрія Демченка здолали свого опонента з рахунком 5:1. Відзначимо, що за головну команду клубу сьогодні грали двоє футболістів "Металісту Юніор" Іван Пець та Броніслав Отіско, а також двоє бразильців, які перебувають на перегляді.

29 вересня 2019 р. Товариський матч (2 тайми по 35 хвилин). Високий, навчально-тренувальний центр. 20 глядачів. +18°C

Арбітр - Олександр Манаєнко

"Металіст 1925" (футболки жовті): Дьяков (Бєліменко 22, Федак 48), Єрмошенко, Пець, Жданов (к), Коваленко І., Отіско, Стороженко (Прядун 32), Єрмоленко, гравець на перегляді (Дмитренко 36), Лукас (Додо 36), гравець на перегляді (Петров 36)

Головний тренер - Андрій Демченко

"Авангард" U-19 (футболки білі, 1 тайм): Коваленко М., Яшин, Скоріно (к), Потімков, Кістанов, Бородін, Острик, Барсуков, Кузубов, Блажко, Резепов

"Авангард" U-19 (футболки білі, 2 тайм): Черкашин, Шабалтас, Медяник, Шкиря (к), Хапьорський, Почернін, Глушко, Черевко, Моджахеді, Орехов, Бордовський

Головний тренер - Роман Мельник

Голи: гравець на перегляді 8, гравець на перегляді 31, Коваленко І. 45, Єрмоленко 53, Прядун 57, Додо 60 - Бордовський 64