26.09.2019
Конкурс прогнозів: третина турніру позаду

Конкурс прогнозів: третина турніру позаду


Перед стартом Чемпіонату наш клуб оголосив про те, що Конкурс прогнозів, який мав в два попередні сезони велику популярність, буде продовжений і в цьому сезоні. Комерційна служба клубу виділила гідні призи трійці переможців, а також тим учасникам конкурсу, які потраплять в десятку найкращих прогнозистів. І ось минуло десять турів Чемпіонату з 30-ти. Відповідно, і в нашому конкурсі теж пройдена третину шляху. Можна підбити проміжні підсумки.

Отже, за підсумками всіх десяти турів у турнірі є один абсолютний лідер. Це Світлана (нік - Chumachok), у якої 29 балiв.

До речі, в минулому конкурсі нинішня лідерка була в десятці найкращих. Варто відзначити і той факт, що переможець минулого турніру - Володимир (нік - vladimirlir) - і в цьому сезоні веде боротьбу за перемогу в конкурсі, він в трійці лідерів після десяти турів. Вірніше, Володимир разом із Данилом (нік - danlaz1205) ділить 3-4 місця, відстаючи від лідера на п'ять балів. До речі, Данило частіше за всіх вгадував точний рахунок матчу. У нього чотири точних "пострілів в десятку", вірніше - в "шістку" (максимальний результат за один тур).

Претенденти на перемогу йдуть щільно, з мінімальним відривом одне від одного. Друге місце у Сергія (нік - arctic), що має у своєму активі також 29 балів. Так ось, Сергія від восьми учасників, що поділяють місця 52-59, і мають по 18 балів, розділяє всього 11 пунктів. Тобто, при двох вдалих прогнозах можна з шостого десятка переміститися в першу призову десятку.

Наприклад, точний рахунок останнього зіграного матчу нашої команди проти "Волині" вгадали 25 уболівальників. У нашому турнірі вже бере участь 308 уболівальників команди і з кожним туром їхня кількість зростає. Система нарахування очок така, що, приєднавшись до конкурсу прогнозів в будь-якому турі, навіть зараз після десяти турів, будь-який новий учасник при 3-4 вдалих прогнозах може включитися в боротьбу за головний трофей турніру. 308 учасників за 10 турів в загальній сумі вгаданий точний рахунок 141 раз, а точний результат матчу був передбачений 316 разів. Ще наші учасники 181 раз вгадували результат матчу, при цьому правильно назвавши різницю м'ячів у матчі.

Варто нагадати про призи для учасників. Ось, що очікує кращих прогнозистів:

1 місце - сертифікат на придбання атрибутики на суму 1 500 гривень;
2 місце - сертифікат на придбання атрибутики на суму 1 000 гривень;
3 місце - сертифікат на придбання атрибутики на суму 500 гривень;
4-10 місця - два квитки на перший матч сезону 2020/2021 рр.

Власникам сертифікатів, крім атрибутики, ще дозволяється придбати абонемент на сезон 2020/2021 рр. і квитки на перший матч, тільки при цьому сума всіх придбань не повинна перевищувати суми сертифіката.

Просимо всіх, хто вже бере участь в конкурсі, не забувати давати свої прогнози (прийом припиняється за п'ять хвилин до початку поєдинку) і продовжувати боротьбу за право потрапити в десятку кращих прогнозистів. Також запрошуємо тих, хто ще не став учасником конкурсу, приєднатися прямо зараз з 11-го туру, в якому необхідно передбачити результат нашої команди в Івано-Франківську в грі проти "Прикарпаття".

Для цього вам треба перейти в розділ "Конкурс прогнозів", де ви зможете дати свій прогноз, і ознайомиться з турнірною таблицею на поточний момент. Турнір триває, у травні наступного року після закінчення Чемпіонату ми все дізнаємося, хто ж серед уболівальників нашої команди завоює право назватися найкращим футбольним оракулом.

Всім удачі! Нехай переможе сильніший!

Прес-служба "М1925"
Переглядів: 634