21.09.2019
Андрій Демченко:

Андрій Демченко: "Знайшли в собі сили, вистояли та забили вдруге"


Післяматчевий коментар головного тренера "Металіста 1925" Андрія Демченка.

- Всім доброго вечора і всіх вболівальників "Металіста 1925" вітаю з цією перемогою. Гра була важкою. Через власні помилки ми дали супернику дуже багато простору та можливість володіти м'ячем. Тому перший тайм був не надто вдалим, в тих ситуаціях, коли помилятися було неможна, ми надавали "Волині" можливість себе відчути. На початку другого тайму забили гол і суперник великими силами побіг уперед. В цей час ми втратили контроль над грою, але знайшли в собі сили, вистояли та на контратаці спіймали суперника та забили вдруге. Цим голом ми і зняли питання щодо переможця.

- Чому не давалася гра у першому таймі? Що робили не так?

- На тижні випав із тренувального режиму Ямполь, кілька днів йому було потрібно, аби відновитися після пошкодження. У Дехтяренка також була невеличка травма - його турбувала задня поверхня стегна. Ну, а трикутник у середині поля - це чи не найголовніше, що робить гру. Хлопці трохи випали з тренувального процесу, тому нервовість відчувалася. А у середині поля помилятися майже не можливо, треба працювати, як годинник. Мабуть, тому і було багато помилок у простих ситуаціях.

- Ви кажете про травми гравців, тому питання наступне: чому не вийшов Дмитренко?

- Влад - молодий перспективний хлопець. Я приймаю рішення, виходячи з тренувань, бачу, коли того чи іншого футболіста випустити можна, а коли ні. Нам були потрібні гравці, які вміють відбирати м'ячі, а Дмитренко вміє розганяти атаки, але гірше обороняється. Ми вигравали, тому і поставили гравців, які краще обороняються.

- Як здоров'я гравців, які травмувалися?

- У Ярослава Дехтяренка рецидив, мікроспазм задньої поверхні стегна. Але лікарі свою справу зробили та він зміг зіграти 60 хвилин. У Ямполя були проблеми із гомілкостопом, але він відіграв увесь матч та ще й забив другий гол!


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1628