14.09.2019
Андрій Демченко:

Андрій Демченко: "Задовлені підсумковою перемогою"


Післяматчевий коментар головного тренера "Металіста 1925" Андрія Демченка.

- Грали сьогодні дві дуже гарні команди. Хочу подякувати "Авангарду" за такий матч, він був цікавий і напружений до останньої хвилини. Футболісти суперника добре взаємодіють, борються, для нас ця гра була дуже важливою задля досвіду. Ми дуже задоволені, що зіграли з такою командою та здобули перемогу.

- Можете порівняти поєдинки проти "Авангарду" навесні та сьогодні?

- Минулого сезону гра була заключною та вирішувала, чи потрапить команда до стикових поєдинків за право грати в УПЛ. Градус боротьби був вище, але і сьогодні точилася боротьба та гра була досить цікавою. Протягом 90-та хвилин команди тримали у напрузі всіх уболівальників.

- Після поразки від "Минаю" вдалося реабілітуватися, але, напевно, хотілося мати шість балів...

- Звісно, ми розуміємо, що у домашніх матчах ми повинні приносити вболівальникам радість, завжди намагатися перемагати. Так сталося, минулий матч - це трилер, за сюжетом, перш за все. Вибачаємося за "Минай", сьогодні хлопці зіграли на максимумі та обіграли сильну команду, здобули три очки.

- Задоволенні грою Шершня та Жука?

- Жук грав на своєму рідному правому фланзі, а Шершень на позиції "вісімки". Вважаю, Михайло зіграв добре. Ми розуміли, що буде багато боротьби. Так, трохи кульгав момент розвитку атаки, але у більшості випадків Михайло впорався зі своїми функціями дуже добре.


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1690