Засновники ФК "М1925" та члени "Клубу вболівальників" відвідали Олександра Османа
06.09.2019
Засновники ФК
Сьогодні зранку делегація "Клубу вболівальників" разом із співзасновником клубу Андрієм Парнюком відвідали захисника команди Олександра Османа, який проходить лікування в Інституті патології хребта та суглобів ім. професора Сітенка. До медзакладу сьогодні завітали представники спортивно-медичної, спортивної та комісії по комунікації з уболівальники.

Як відомо, Олександр зазнав прикрої травми коліна ще перед стартом Чемпіонату, після чого йому було проведено операцію. Зараз Осман проходить післяопераційні процедури в закладі амбулаторно: два рази на тиждень до лікарні на огляд, процедури та перев'язки його привозить батько. Вболівальники поспілкувалися з Сашком та передали йому привіт від усієї "жовто-синьої" вболівальницької родини нашої команди.

Олександр залюбки поспілкувався з уболівальниками та був щиро вдячний за увагу з їхнього боку. В ході зустрічі, відповідаючи на безліч питань з боку 12-го гравця, Сашко, який виявився дуже комунікабельною людиною, розповів про те, як отримав цю прикру травму та як проходить процес лікування та відновлення. Також не залишилася осторонь тема останніх матчів нашої команди. Олександр уважно стежить за іграми та тримає постійний телефонний контакт, як з партнерами по команді, так і з тренерським штабом та головним лікарем Ашотом Худаєвим. Нажаль, поки ще здоров'я не дозволяє Сашкові бути присутнім на матчах навіть у ролі глядача, але він сподівається, що за матчем проти "Волині" вже буде слідкувати з трибун стадіону. Щодо гри команди в останніх матчах, то у цьому питанні думки, як Османа, так і вболівальників цілком збігаються - команда прогресує та починає показувати той футбол, який від неї очікують засновники та вболівальники.

Відбулася зустріч також і з лікарем, який оперував Олександра Османа та лікує його в подальшому. Це знаний фахівець в галузі вертебрології, завідувач відділенням вертебрології Інституту ім. Сітенка, член ESSKA (European Society of Sports Traumatology Knee Surgery and Arthroscopy), кандидат медичних наук, ортопед-травматолог вищої категорії, Павло Болховітін. Павло Васильович у розмові сказав, що операція пройшла успішно, усі побоювання, що були перед її початком, залишилися в минулому, процес лікування та відновлення йде за планом.

Не залишився без уваги й інший член нашої "родини", який проходить лікування у закладі, співробітник прес-служби Анатолій Хамаєв. Анатолій Миколайович залюбки приєднався до вболівальницької делегації та поспілкувався з Олександром Османом. Усім дуже приємно було відчувати частиною єдиної футбольної родини. Вболівальники побажали Олександру та Анатолію якнайшвидшого одужання та зустрічі на стадіоні.
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1427