Віталій Кольцов: "У другому таймі все поставили на свої місця"
05.09.2019
Віталій Кольцов:
Після поєдинку проти "Гірника-Спорт" з клубною прес-службою "М1925" поспілкувався півзахисник Віталій Кольцов, який вчора відзначився точним ударом із пенальті.

- Підсумковий рахунок нас влаштовує, ми перемогли 2:1, власне, за перемогою ми сюди й їхали. Грою у першому таймі незадоволені, потім у перерві у нас була серйозна розмова і на другу половину команда вийшла більш зібраною та довела все на футбольному полі.

- Чи було хвилювання на останніх хвилинах, коли ще поступалися у рахунку?

- Та ні, ми вірили до кінця та мали моменти, аби забити. Нажаль, довгий час не виходило. В кінці забили два м'ячі, чим дуже задоволені!

- Здобули перемогу над "Металургом", "Черкащиною" та "Гірником-Спорт". Яка з команд більше сподобалася, незважаючи на рахунок?

- "Гірник-Спорт" нам доставив найбільше проблем, команда грає від захисту у силовий футбол, важко проходити їхній захист. Проти інших було легше, а сьогодні, вважаю, складніше.

- Через чотири дні у нас гра з "Минаєм". Як справи з тонусом та чи важко грати у такому графіку?

- Не скажу, що важко, у такому графіку грати навіть приємніше. Приїхали, відновлення, тренування та гра. Кожному футболісту краще грати, ніж тренуватися та чекати тиждень наступного матчу.

Післяматчевий коментар гравців "М1925" Віталія Кольцова, Максима Прядуна та Ярослава Ямполя


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1077