Андрій Демченко: "Хлопці грали у той футбол, який ми від них вимагаємо"
04.09.2019
Андрій Демченко:
Післяматчевий коментар головного тренера "Металіста 1925" Андрія Демченка.

- Хочу привітати всіх уболівальників "Металіста 1925", які вірили у нас, з перемогою! По грі: потрапили під команду, яка гарно діє при єдиноборствах, бореться. Перший тайм був дуже важкий, ми виявилися неготовими до такого тиску, рахунок на табло був не на нашу користь. Саме тому у перерві ми підкоригували наші тактичні побудови та підказали гравцям, як справлятися з таким масованим захистом, і у нас з'явилися моменти. Добре, що хлопці знайшли в собі сили, проявили характер та змогли повернутися у гру, діяли у своєму стилі, незважаючи на рахунок. Хлопці намагалися грати у той футбол, який ми вимагаємо, це і принесло результат.

- Перший тайм ваша команда провела зовсім без моментів. В чому причина?

- Суперник обрав тактично цікаву схему, віддав нам перевагу, наші гравці намагалися по центру проходити захист господарів, але не вдавалося. Ми йшли вперед, оголяли тили, "Гірник-Спорт" провів декілька швидких контратак. У цьому плані нам було важкувато, за тих помилок, коли ми хотіли розкрити захист суперника по центру.

- Очікували такої захисної гри господарів у другому таймі? Чи задоволені своїми гравцями, які вийшли на заміну?

- Так, ми перебудували гру, ми бачили, що суперник віддав нам м'яч і не було сенсу тримати на полі чотири захисника. Тому ми вирішили перейти на гру у три захисника та додали одного нападника, це було трошки несподівано для "гірників" та спрацювало у підсумку. Ми забили два м'ячі та повернулися до стартової схеми гри.

- Ваше враження від гри новачків команди Лукаса, Прядуна та Петрова?

- Звичайно, позитивний результат і гарні емоції, хлопці гарно увійшли до гри та виконали те, що від них вимагали. Від Лукаса я хотів вбігань на швидкості до карного майданчику і це спрацювало. Щодо Петрова та Прядуна: перший дуже високий та може поборотися за м'яч та зкинути на Прядуна і цей задум спрацював.

- Існує мовний бар'єр із Лукасом?

- У нас у тренерському штабі є Едмар, який чудово володіє українською, російською та португальською мовами. Тому проблем з цим немає!


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1237