31.08.2019
Андрій Демченко:

Андрій Демченко: "Перемога цілком заслужена!"


Післяматчевий коментар головного тренера "Металіста 1925" Андрія Демченка.

- Всіх вітаю з перемогою. Про гру: вона нам сьогодні давалася, ми контролювали перебіг подій на полі. Протягом матчу наша команда мало вдосталь моментів, аби забити та довести рахунок до великого. З одного боку, ми задоволені тим, що заробили три очки, з іншого, мене не може радувати той факт, що багато гольових моментів мої футболісти не використали. Таку перевагу, яка була сьогодні, треба доводити до логічного завершення, тобто голів. Треба забивати ще, ставати більш впевненими та солідними. Але всьому цьому є пояснення: у нас багато молодих хлопців, які намагаються все зробити якомога краще, але десь чогось їм не вистачає. От і сьогодні у завершальній стадії нам не вистачило останнього пасу та точного удару. В цілому ж, перемога цілком заслужена!

- Чи бачите ви вже ту модель гри, про яку говорили напередодні старту сезону?

- Після п'яти-шести ігор ми вже бачимо деякі напрацювання. Вже є певна зіграність, стали працювати фланги. Але до досконалості ще далеко. Ми лише на шляху до того, що від своїх футболістів вимагаємо. Це гострий та комбінаційний футбол, це пресинг, це велика кількість гольових моментів. Все в процесі.

- Перед грою в команді з'явилося три нових футболіста. Охарактеризуйте дебют Лукаса та чи на цьому селекція закінчена?

- Лише сьогодні зранку приїхав нападник Сергій Петров, тому ми все ж дали зіграти Єрмоленку. А Лукас, так, готувався. Ми дали йому вийти на поле, на тренуваннях бачили, що він може грати. Звичайно, він хвилювався, адже вперше вийшов перед такою великою кількістю глядачів. Ну і мовний бар'єр також дає про себе знати. Але в цілому з тим, що ми від нього вимагали, Лукас впорався.

Післяматчевий коментар Андрія Демченка та Олександра Кирилюка


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1314