Михайло Шершень: "Кожен футболіст прагнув більшого"
28.08.2019
Михайло Шершень:
Після кубкового матчу проти петровського "Інгульця" з прес-службою ФК "М1925" поспілкувався Михайло Шершень, який вперше відіграв повний матч за "жовто-синіх".

- Вважаю, грали в атакуючий футбол, намагалися постійно щось створювати біля воріт суперника. У нас були і удари, і гольові моменти. Втім, їх ми не використали. Ну, а кінцівка першого тайму, коли ми двічі пропустили, все і вирішила. Але кожен футболіст прагнув більшого, це я можу сказати однозначно!

- Ви сьогодні вперше грали з таким поєднанням футболістів. Наскільки це вплинуло на перебіг подій на полі?

- Звичайно, вплинуло, адже одна справа - тренуватися разом, а інша - грати. Втім, ми намагалися повністю виконати установку головного тренера, зіграти надійно у захисті та продуктивно в атаці.

- Тепер усі сили будете направляти на матчі Чемпіонату, чи не так?!

- Так, ви праві. Зробимо акцент на тому, аби якомога менше втрачати очок у Першій лізі. Перед командою стоять досить серйозні та амбіційні завдання, тому розслаблятися нам ніколи!

- Питання щодо гри проти "Черкащини": яким бачиш суперника та що треба буде зробити, аби у суботу перемогти?

- Перш за все, треба буде ретельно до майбутнього матчу підготуватися, розібрати суперника та відповідально поставитися до цієї гри. Це ми і зробимо, намагатимемося подарувати вболівальникам свято!

Прес-служба "М1925"
Переглядів: 853