Жовто-сині ювіляри Ярослав Дехтяренко та Ярослав Ямполь
Поєдинок 3-го туру Першої ліги став пам'ятним одразу для кількох гравців "М1925". Так, вихід на поле проти "Руху" був 45-м для півзахисника - Ярослава Дехтяренка та 10-м для його колеги за амплуа Ярослава Ямполя. Окрім того, вперше у футболці "жовто-синіх" вдалося відзначитися голом Максиму Цвіренку.

Ярослав Дехтяренко у команді з моменту її створення. За цей час провів 10 матчів у Чемпіонаті ААФУ, 24 - у Другій лізі, дев'ять - у Першій та два - у Кубку України. У хвилинах цей показник наразі зупинився на позначці 1 288 хвилин. У цих поєдинках наш гравець відзначився чотирма забитими м'ячами, двома гольовими передачами та двома попередженнями.

Ярослав Ямполь приєднався до "Металіста 1925" взимку 2019-го року, а дебютував в складі команди 23-го березня у домашньому матчі проти "Дніпра-1" (1:2). Загалом провів 10 поєдинків (751 хвилина), в яких відзначився одним асистом.