11.08.2019
Максим Цвіренко:

Максим Цвіренко: "Після перших 30-ти хвилин віддали ініціативу супернику"


Після поєдинку проти "Руху" з клубною прес-службою поспілкувався захисник "Металіста 1925" Максим Цвіренко, який і став автором єдиного точного удару нашої команди.

- Враження двоякі. На початку матчу ми грали гідно, демонстрували притаманну нам гру. Перші хвилин 30 ми вели гру, мали хороші моменти та забили гол. Після цього віддали ініціативу супернику, можливо, психологічно щось зробили не так, власне, в час, що залишився, суперник домінував. У "Руха" було більше моментів, але і ми також мали можливість забити на контратаках. На жаль, пропустили з пенальті та у підсумку зіграли внічию.

- Для тебе це перший забитий м'яч за "Металіст 1925". Розкажи, як вдалося відзначитися...

- Так, забиваю вперше. Під час стандартних положень я повинен займати певну позицію, але вирішив залишитися, адже бачив велике скупчення гравців "Руху", подумав, може м'яч відскочить до мене. Так і сталося. Спочатку м'яч відскочив до Віталія Кольцова, його удар заблокували, потім м'яч потрапив до мене і лівою ногою вдалося влучно пробити.

- За підсумками минулого матчу вболівальники визнали тебе найкращим гравцем. Що для тебе означає така відзнака?

- Так, велике їм спасибі, мені дуже приємно! Але було б ще приємніше, якби вдалося наприкінці гри дотиснути суперника та здобути три бали, а також перемогти сьогодні. Це набагато краще, ніж будь-який забитий м'яч чи звання кращого гравця. Головне - це перемагати та здобувати у кожному матчі три очки!

Післяматчевий коментар гравців "Металіста 1925" Максима Цвіренка та Ярослава Ямполя


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 916