Засідання комісії по комунікації з уболівальниками. Підсумки
09.08.2019
Засідання комісії по комунікації з уболівальниками. Підсумки
8-го серпня в конференц-залі стадіону "Металіст" відбулося чергове засідання комісії по комунікації з уболівальниками. На засідання були присутні заступник Голови Наглядової ради Клубу Еміль Тер-Степанян та засновники клубу Ігор Загоруйко, Віталій Ванічев та Андрій Парнюк. Засідання проходило під головуванням Андрія Куликова. Він оголосив порядок денний, в який було включено низку дуже важливих питань, що стосуються діяльності комісії, залучення до "Клубу вболівальників" нових учасників, а також перспектив його подальшого розвитку.

У порядку денному значилися наступні питання:
- перевибори керівного складу комісії по комунікації з уболівальниками, тобто Голови комісії, його заступника та секретаря;
- питання оформлення приміщення, виділеного під офіс "Клубу вболівальників";
- основні функції офісу "Клубу вболівальників" та розпорядок його роботи;
- створення нового банера "Клубу вболівальників" і його розміщення на домашніх матчах команди "Металіст 1925";
- проведення конкурсів серед уболівальників перед початком домашніх матчів і під час перерви;
- обговорення проекту Положення "Про Раду вболівальників і громадське управління футбольним клубом".

Головою комісії знову обрали Андрія Куликова, його заступником став Ігор Черкаський, а секретарем залишився Руслан Яровий. Обговорення всіх питань проходило конструктивно, було внесено безліч цікавих ідей і пропозицій стосовно кожного питання. Особливо бурхливо відбувалось обговорення останнього питання порядку денного. Засновники підтримують ініціативу зі створення положення про Раду вболівальників самими вболівальниками, але положення може бути затверджено Наглядовою радою після приведення його у відповідність до Статуту клубу. Проект положення вирішено доопрацювати та направити в правову та стратегічну комісії Клубу. Після розгляду відповідними комісіями положення буде розглянуто на засіданні Наглядової ради Клубу. Домовилися з усіх питань продовжити обговорення в режимі онлайн. Підсумовуючи, хотілося б побажати комісії по комунікації з уболівальниками подальшої плідної діяльності на благо нашого клубу!

Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 589