Жовто-сині ювіляри та дебютанти
Поєдинок 2-го туру Першої ліги став пам'ятним одразу для кількох гравців "М1925". Так, вихід на поле проти "Балкан" був 5-м для голкіпера Дениса Сидоренка, 25-м для захисника Вадима Жука та 85-м для нападника Сергія Давидова. Окрім того, вперше футболки "жовто-синіх" цього вечора одягнули півзахисники Кирило Єрмошенко та Євген Білокінь.

Денис Сидоренко приєднався до "Металіста 1925" влітку 2018-го року, а дебютував в складі команди 8-го вересня у виїздному матчі проти "Інгульця" (0:1). Зі стартом нового сезону Денис зайняв "пост номер один" та у двох стартових турах залишив свої ворота на замку.

Вадим Жук приєднався до нашої команди влітку 2018-го року та одразу став основним захисником "М1925". За рік провів 24 матчі у Першій лізі та один у Кубку України (2221 хв.), у яких відзначився двома забитими м'ячами та чотирма попередженнями.

Наш капітан - Сергій Давидов у команді з момента її створення. За цей час провів 22 матчі у Чемпіонаті ААФУ, 32 - у Другій лізі, 28 - у Першій лізі, та три - у Кубу України. У хвилинах цей показник наразі зупинився на позначці 6 336 хвилин. У цих поєдинках наш гравець відзначився 38-ма забитими м'ячами, п'ятьма гольовими передачами та 15-ма попередженнями.

Щодо Кирила Єрмошенко та Євгена Білокіня, то для них матч проти "Балкан" став першим у складі "М1925".

Бажаємо всім хлопцям якомога більше переможних матчів у футболці "Металіста 1925"!