"Металіст 1925" виїхав до Одеси
01.08.2019

День від'їзду до Одеси "Металіст 1925" провів у штатному режимі. О 16:00 команда провела тренування, а за годину до цього і теоретичне заняття, на якому досконало розібрала гру майбутнього суперника. Після невеличкого відпочинку хлопці повечеряли та вирушили до залізничного вокзалу. О 21:50 потягом №007 делегація нашої команди виїхала до Одеси, де повинна бути трохи більше, аніж за 11 годин. О півдні підопічні Андрія Демченка проведуть передматчеве тренування на полі стадіону імені Бориса Тропанця.

Місцем своєї дислокації "М1925", як і три з половиною місяці тому, обрав готель "Арциз", який знаходиться в 30-ти кілометрах від села Зоря. Перед вечерею у футболістів буде час для відпочинку та прогулянки.

До Одеси Андрій Демченко взяв наступних футболістів:

Воротарі:
Денис Сидоренко та Денис Дьяков.

Захисники: Вадим Жук, Іван Коваленко, Владислав Кравченко, Максим Цвіренко, Олександр Жданов та Дмитро Поспєлов.

Півзахисники: Віталій Кольцов, Ярослав Ямполь, Михайло Стороженко, Ярослав Дехтяренко, Кирило Єрмошенко, Олександр Демченко, Михайло Шершень, Євген Білокінь, Євген Проданов та Антон Савін.

Нападники: Максим Єрмоленко та Сергій Давидов.

Нагадаємо, що матч "Балкани" - "Металіст 1925" відбудеться у суботу, 3-го серпня, на стадіоні ім. Бориса Тропанця у селі Зоря Саратського району Одеської області. Його початок о 15:30.Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1225