Жовто-сині ювіляри та дебютанти
Поєдинок 1-го туру Першої ліги став пам'ятним одразу для кількох гравців "М1925". Так, вихід на поле проти "Інгульця" був 25-м для захисника Дмитра Поспєлова та 80-м для півзахисника Сергія Романова. Окрім того, вперше футболки "жовто-синіх" цього вечора одягнули півзахисники Віталій Кольцов, Антон Савін, Євген Проданов та Михайло Шершень.

Дмитро Поспєлов з'явився у команді влітку 2018-го року, одразу ставши основним гравцем центральної зони захисту. Дебютував у складі "М1925" у матчі 1-го туру Першої ліги проти "Агробізнесу" (22 липня 2019 р., 2:0). Загалом Дмитро провів 24 матчі у Чемпіонаті та один у Кубку України. Хвилинний доробок Поспєлова складає 2 250 хвилин. У цих поєдинках наш гравець відзначився п'ятьма забитими м'ячами, двома гольовими передачами та отримав сім попереджень.

Сергій Романов в команді з самого моменту її заснування, провів 19 матчів у аматорській лізі, 33 - у Другій, 26 - у Першій та два - у Кубку України. Дебют стався на дебютний матч в історії (21 серпня 2016 р., "Інгулець-3", 2:1). У купі у його активі 5 718 хвилин на полі. В цих матчах Романов забив 10 м'ячів, віддав 36 гольових передач, а також отримав чотири жовті та одну червону картки.

Щодо Віталія Кольцова, Євгена Проданова, Михайла Шершня та Антона Савіна, то для них переможний матч проти "Інгульця" став першим у складі "М1925". Останній відзначив свій дебют гольовою передачею на Сергія Давидова.

Бажаємо всім хлопцям якомога більше переможних матчів у футболці "Металіста 1925"!