Андрій Демченко: "План на гру спрацював"
27.07.2019
Андрій Демченко:
Післяматчевий коментар головного тренера "Металіста 1925" Андрія Демченка.

- У всіх нас позитивний настрій, адже ми здобули першу перемогу в сезоні. Але одразу скажу, що було дуже важко! Поясню: ми протистояли добре організованій в усіх аспектах команді, чому підтвердженням є минулий сезон. Ми розібрали команду, знали її сильні та слабкі сторони. Скажу, що якогось яскравого футболу сьогодні не було. Одна команда атакувала, інша діяла на контратаках. Такий був план на гру, діяли по результату. План спрацював.

- За перші 15 хвилин наша команда лише одного разу порушила правила, в той час, як суперник зробив це шість разів. Це ви просили хлопців не фолити?

- Це все ігрові ситуації. Може, ми були більш коректними. В "Інгульця" була така тактика - атакувати нас одразу при втраті м'яча. Тактика дрібного фолу - це те, що притаманне команді "Манчестер Сіті". Команда, яка багато часу приділяє атакуючим діям, надає суперникам простір для контратак, тому така тактика в перші 15 хвилин давала результат.

- Чи всі гравці виконали завдання на матч?

- Хотілося б зіграти більш яскравіше, більш краще йти у контратаки. Кілька атак було досить непоганих, але, мабуть, нам не вистачало впевненості. Команда, якщо вже казати, тільки зібралася. Дехто з'явився лише напередодні гри, можу сказати, що ми будуємо нову команду, адже багато людей від нас пішли. Намагаємося діяти від простого: убезпечити свої ворота та "вкусити" суперника у контрі.

- Які обов'язки у тренерському штабі виконує Едмар?

- Едмара я знаю досить довго. Коли я ще грав за "Металург", він приїжджав до нас на перегляд. Ми підтримуємо стосунки ще з тих часів. У колективі він свій, тому в плані адаптації все добре. Я дуже радий, що він з нами. Він один із асистентів - такий, як і інші. Окрім того, він відповідає за бразильських гравців, які у нас на перегляді.

- Чи плануєте ви підсилювати склад гравцями атаки, адже з нападників у вас лише Давидов і Єрмоленко?

- Так, звичайно, ми активно над цим працюємо. Думаю, що до закриття трансферного вікна ви нападників ще побачите.

Післяматчева прес-конференція Андрія Демченка та Сергія Лавриненка


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1451