Тренерський штаб "М1925" у клубному фан-кафе
24.07.2019
Тренерський штаб
За три дні до першого матчу нового сезону проти "Інгульця" у клубному фан-кафе "М1925" відбулася зустріч новопризначеного тренерського штабу команди з уболівальниками та представниками ЗМІ. Андрій Демченко та його помічники - Євген Пісоцький і Роман Романов - протягом майже години відповідали на різноманітні питання, які стосувалися літніх зборів, комплектації команди, майбутніх матчів та особистих амбіцій на тренерській лаві головної команди Харківщини. Наші наставники із задоволенням втамовували інформаційний голод небайдужих харків'ян, уболівальників та журналістів.

Зі вступним словом перед початком заходу виступив директор кафе та співзасновник "Металіста 1925" Тарас Бравічев. Він привітав тренерів та побажав їм успішної роботи.

"Хочемо сьогодні привітати наш новий тренерській штаб. Дуже приємно, що початок сезону ми розпочинаємо з такої зустрічі, разом із нашими вболівальниками. Ми заснували це кафе, для того, щоб була змога спілкуватися з тренерами, гравцями та керівництвом. Аби бути єдиною командою, яка прагне досягти високих результатів, радувати себе, всіх уболівальників та місто", - сказав один із засновників клубу Тарас Бравічев.


Потім Андрій Демченко представив своїх помічників, розповівши про те, в кого яка роль у команді, та чому саме на них свій вибір він, власне, і зупинив.

"Ми укомплектовані відсотків на 85, тому ці 15 відсотків ми залишаємо на ті ситуації, коли хороший гравець не зумів домовитися з клубом Прем'єр-Ліги. В останні дні трансферного вікна ми сподіваємося такими футболістами підсилитися. Стосовно основного воротаря, то ми ще не визначилися з тим, хто саме вийде на поле у суботу. І Дьяков, і Сидоренко грали мало, але зараз помітно додають, тому вирішувати це питання будемо безпосередньо перед іграми", - промовив Андрій Демченко.


Розповіли про себе й Пісоцький із Романовим, які зійшлися у тому, що разом зі своїм шефом вони зроблять усе, аби виконати головне завдання на сезон.

"Мої обов'язки - це підготовка аналітичного огляду суперника, а також аналітика дій нашої команди. Ну і, звичайно ж, будь-яка допомога, яка потрібна головному тренеру", - наголосив асистент Демченка Роман Романов.


"Я дуже радий, що головний тренер дав можливість з ним працювати, це дуже приємно. Всі знання, які я здобув протягом своєї професійної кар'єри, намагатимусь втілити в цій команді. Мої обов'язки - це підготовча частина тренувань та робота з групою атаки", - сказав асистент головного тренера Євген Пісоцький.


Ця зустріч стала в нагоді вболівальникам, які поближче познайомилися з наставниками команди, а ті, в свою чергу, побачили, що люди їм довіряють та чекають яскравого та переможного футболу.

Сюжет про зустріч тренерського штабу "М1925" із уболівальниками та представниками ЗМІ
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1139