20.07.2019
Андрій Демченко:

Андрій Демченко: "Прагнемо, аби хлопці грали в атакуючий футбол"


Головний тренер "М1925" Андрій Демченко розповів про спаринг із "Олімпіком" та підсумував літні навчально-тренувальні збори.

- Після "Кременю" ви казали, що поєдинок із "Олімпіком" повинен дати багато інформації. Що зараз можете сказати?

- Матч дав нам багато інформації для аналізу. "Олімпік" - гарна команда, організовано пресингує у другій зоні. У першому таймі ми виглядали більш-менш, були небезпечні моменти, навіть, гольові. І у "Олімпіка", і у нас. Пропустили необов'язковий гол, який трохи зіпсував нам настрій, після чого вирівняли гру та протистояли супернику на рівних. У другому таймі, десь після 60-ї хвилини, ми почали робити заміни та втратили концентрацію. Вийшли хлопці, які менше отримували ігрової практики та змінився малюнок гри.

- Було помітно, що ви не намагалися діяти від захисту і гра була фактично на зустрічних курсах...

- Так, ми намагаємося робити все, аби футболісти грали в атакуючий футбол. Ми можемо піти у пресинг та потрапити у "полон", все повинно бути дозовано: і атака, і пресинг. У нас є певні напрацювання, сьогодні у грі були пресинг і наше домінування. Але перший тайм 0:1, а другий - 0:2.

- Тренувальний збір завершено. Давайте підіб'ємо підсумки.

- Так, ми закінчили тренувальні збори та гравці отримали два дня задля відпочинку. В понеділок розпочнемо підготовку до першого матчу Чемпіонату проти "Інгульця".

- Проблеми з комплектацією вирішуєте?

- По деяким гравцям ми вже визначились! Але пошук триває, хочеться доукомплектуватися. Тим паче, трансферне вікно відкрите. Ми ведемо перемовини з досвідченими футболістами, які зараз без клубів. Працюємо в цьому напрямі, чекаємо...


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1194