Андрій Демченко: "Ця перемога додасть команді впевненості та позитивних емоцій"
17.07.2019
Андрій Демченко:
Головний тренер "М1925" Андрій Демченко розповів про спаринг із "Кременем", проміжні підсумки третього збору, трансферну політику клубу та плани на майбутній сезон.

- Андрію Анатолійовичу, чи з'явилися після цього матчу позитивні емоції?

- Так, після попередніх ігор, де ми зіграли, м'яко кажучи, не дуже вдало, їх не було. Сьогодні ця перемога надає сил, впевненості та позитивних емоцій!

- Результат був важливий?

- Звичайно, він завжди важливий. Це мікроклімат у команді, гарний настрій у гравців, впевненість у своїх силах. Кожна перемога та кожен забитий м'яч приносять у скарбничку кожному гравцю впевненість.

- Чи сподобалось вам, як команда зіграла сьогодні?

- Перший тайм був схожим на те, що ми вимагаємо від хлопців, вони виконали установку на гру. Ті моменти, про які ми з ними домовлялися, вони виконали. Хороші голи та зміст гри, схоже на те, що ми вимагаємо. Ми на правильному шляху...

- В другому таймі ви більше експериментували... Чи так це?

- Після 60-ї хвилини пішли заміни та гра різко змінилася, вийшли молоді гравці, у яких менше ігрової практики, трохи невпевнені у собі та не всі грали на своїх позиціях. Втратили перевагу та не дотиснули суперника, як того хотіли.

- Як проходить процес побудови команди?

- На сьогодні процентів на 70 ми укомплектовані, ще хочеться на 30 якісно допрацювати. Трансферний ринок досить насичений і там домінують команди з величезними бюджетами, агресивно ведуть себе, переманюють футболістів. Ми намагаємося та шукаємо. В останні дні трансферного вікна будуть гарні переходи, хтось хоче більшого, але не склалося. Ми сподіваємось ще і на це.

- Ви офіційно підписали трьох гравців. Назвете ще прізвища?

- Наразі зарано казати, це ще не доведена до кінця справа. Ми за ними слідкуємо та аналізуємо, попереду ще гра проти "Олімпіку", яка дасть певну інформацію. Будемо приймати рішення щодо деяких гравців. Та і зараз ще приїжджатимуть гравці на перегляд. Попереду будуть ще тренування, там ми і подивимось на можливих новачків.

- Керівництво поставило перед вами завдання виходу до УПЛ. Наскільки важка буде боротьба у Першій лізі цього сезону?

- Завдання ніхто не відміняв. Наша ціль - перемагати у кожному матчі, від малого до великого, від простого до складного. Цьогоріч більше команд, багато клубів ставлять завдання виходу до УПЛ. Тож, буде дуже спекотно!

Післяматчеві коментарі Андрія Демченка та Дмитра Поспєлова


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1045