Конкурс прогнозів: старт нового сезону!
11.07.2019
Конкурс прогнозів: старт нового сезону!
Шановні вболівальники! З радістю повідомляємо вам про те, що наш конкурс прогнозів, який успішно проходить вже два сезони, знову виходить на старт!

Також повідомляємо переможців попереднього конкурсу, що вручення призів трьом призерам (перше-третє місця) відбудеться найближчим часом на стадіоні "Металіст". Дату та час вручення призів ми повідомимо додатково. Стосовно тих, хто зайняв місця з четвертого по десяте, то два квитки на матч з "Інгульцем" ви можете отримати в касі №1 при пред'явленні посвідчення особи.

Попереду складний і дуже цікавий сезон, в якому наша команда буде боротися за вихід до Прем'єр-Ліги. Конкурс, як і попередній, буде дуже тривалим. Він почнеться з першого туру в липні цього року та закінчиться в травні наступного, коли буде зіграно заключний, 30-ий тур. Нашій команді належить провести 30 поєдинків з 15-ма різними командами, тому боротьба за звання найкращого футбольного "Нострадамуса" буде довгою і, сподіваємося, цікавою!

Тепер про правила. Вони в порівнянні з минулим конкурсом змінені. Отже, за вгадану кількість забитих м'ячів нашої команди при неправильному прогнозі результату учаснику нараховується один бал, за кожен вірно вгаданий результат матчу учасник отримує два бали. Далі йде зростання зароблених балів, бо складніше прогнозувати конкретні події. За вгаданий результат і вгадану кількість голів нашої команди - три бали, за вгадану різницю забитих і пропущених м'ячів, а також правильне передбачення результату матчу - чотири бали і, нарешті, точно прогнозований рахунок поєдинку оцінюється в шість балів.

Перший прогноз ви можете зробити вже зараз на стартовий матч "Металіста 1925" в сезоні 2019/2020 рр. Це домашній поєдинок проти "Інгульця", який відбудеться у суботу, 27-го липня, на стадіоні "Металіст". Його початок, нагадаємо, о 19:00. Зробити свій прогноз можна за посиланням на офіційному сайті клубу.

Призи переможцям у новому турнірі:
1 місце - сертифікат на придбання атрибутики на суму 1 500 гривень;
2 місце - сертифікат на придбання атрибутики на суму 1 000 гривень;
3 місце - сертифікат на придбання атрибутики на суму 500 гривень;
4-10 місця - два квитки на перший матч сезону 2020/2021 рр.

Власникам сертифікатів дозволяється придбати атрибутику, абонемент на сезон 2020/2021 рр. і квитки на перший матч сезону. При цьому сума не повинна перевищувати суми сертифікату. Прийом прогнозів на конкретний поєдинок закінчується за п'ять хвилин до його початку.

Турнірна таблиця учасників буде доступна всім відвідувачам сайту у відповідному розділі "Конкурсу прогнозів".

Відзначимо, що брати участь в конкурсі прогнозів можуть тільки зареєстровані користувачі сайту ФК "М1925".

Бажаємо успіхів усім учасникам конкурсу прогнозів!

Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 651