Прес-служба ФК "Металіст 1925" - найкраща за підсумками сезону ПФЛ
27.06.2019
Прес-служба ФК
Сьогодні у київському Будинку футболу відбулася XXVIІ чергова Конференція Професіональної футбольної ліги України, під час якої були нагороджені і кращі прес-служби за вісьмома номінаціями. Приємно відзначити, що найкращою прес-службою футбольного клубу ПФЛ вдруге поспіль було визнано прес-службу ФК "Металіст 1925"!

"Харківський клуб недарма має величезну аудиторію в інтернеті та на стадіоні - це все результат вдумливої та системної роботи всіх людей у клубі, які займаються взаєминами з громадськістю, організацією вболівальників, маркетингом та сучасними матчдей-івентами. Відзначаємо прес-службу ФК "Металіст 1925" за фундаментальну роботу на всіх напрямах - і в соцмережах, і на офіційному сайті, і в зв'язках із громадськістю. Офіційні ресурси клубу задають високий стандарт, використовуючи класичні жанри (інтерв'ю, звіти, текстові й відео-онлайни), а також впроваджуючи сучасні можливості донесення інформації до тих, кому небайдужий "Металіст 1925", - говориться у повідомленні офіційного сайту ПФЛ України.


Найкращим фотографом серед клубів ПФЛ було визнано фотокора МФК "Металург" Сергія Левицького, приз за найкращий сайт отримав криворізький "Гірник", відеоконтент - петровський "Інгулець", а соціальні мережі - ужгородський "Минай". Найкращі матчеві програми, на думку співробітників ПФЛ, випускає волочиський "Агробізнес", а найбільший прогрес у сезоні 2018/2019 рр. продемонструвала медіаслужба МФК "Миколаїв". Ну і, нарешті, спеціальної премії Сергія Панасюка удостоєний історик футболу з Кривого Рогу Василь Гнатюк.

Почесна нагорода, яку сьогодні отримала прес-служба "Металісту 1925", стала можливою завдяки злагодженій роботі всіх її співробітників та чіткій взаємодії з керівництвом і засновниками клубу. Інформацію про кожен тренувальний день або матч клубних команд, про "Клуб уболівальників", про роботу керівництва клубу та маркетингову діяльність ми намагаємося максимально швидко донести до всіх, кому не байдужий наш футбольний клуб. "Якісно" та "оперативно" - саме цими двома принципами у своїй роботі керується прес-служба ФК "М1925".

Цю невелику перемогу з нами по праву може розділити кожен причетний до становлення та розвитку "жовто-синіх". Адже, тільки разом ми зможемо рухатися вперед, долаючи всі перепони, які є на нашому шляху! Ми продовжуємо працювати для вас, наші шановні вболівальники. Як завжди, про все найцікавіше із життя "М1925" ви можете дізнатися на офіційних медіаресурсах клубу. Заходьте на наш офіційний сайт та його гостьову, приєднуйтеся до сторінок у Facebook та Instagram, а також паблік-акаунтів у Viber та Telegram.

Ми завжди відкриті до діалогу, з радістю вислухаємо кожного та зробимо все, аби в майбутньому бути ще кращими!

Вболіваємо за своїх, адже все тільки починається!Виконавчий директор ФК "М1925" Ярослав Брацлавський із рук Президента ПФЛ Сергія Макарова отримує нагороду "Найкраща прес-служба футбольного клубу ПФЛ"


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 709