Андрій Демченко: "За ці шість днів хлопці вже втягнулися у роботу"
26.06.2019
Андрій Демченко:
Головний тренер "М1925" Андрій Демченко про спаринг із "МЮ", підсумки першого збору та плани на наступні.

- Те, що прагнули, те і зробили. Збір був досить корисним, перш за все, для того, аби побачити, хто в якому фізичному стані знаходиться. Подивилися багато нових футболістів, але в цьому аспекті висновки ще робити зарано. Після ж контрольного поєдинку з кількома вже розпрощалися. За ці шість днів хлопці вже повністю втягнулися у роботу.

- Наскільки корисним був цей спаринг і чому, як вважаєте, перший тайм був "сухим", а другий надрезультативним?

- Звичайно, він був корисним. Ми подивилися у справі всіх виконавців, які у нас є. Дехто грав за "Юніор", інші - у двох таймах за нашу команду. Я сказав футболістам, що наразі не вимагаю від них якоїсь неймовірної самовіддачі, підкатів чи намагання будь-якою ціною матч виграти. Головним було зрозуміти наші вимоги, правильно та вчасно перебудовуватися при переході з оборони до атаки та навпаки. Треба бути тактично грамотними, без цього досягати переможних результатів буде досить важко.

Про результат. "Юніор", вважаю, був більш свіжим, ми ж діяли під навантаженнями. Деякі футболісти хотіли зіграти на класі, але їм це не вдалося. Тому, в чомусь результат на даному етапі є закономірним.

- Днями квартет бразильських легіонерів грав у футболках ФК "Вовчанськ". Чому і чи задоволені їхньою грою?

- Ми запропонували Андрієві Березовчуку наших хлопців, він погодився. У нього за день до цього була гра у Чемпіонаті області, тому кільком виконавцям Андрій дав можливість відпочити. А чи задоволений? Так, вони непогано увійшли до гри, діяли у комбінаційний та швидкий футбол, мали кілька нагод, аби забити.

Скажу, що кожного вечора із тренерським штабом проводимо організаційні наради, на яких аналізуємо тренувальний день та корегуємо подальшу підготовку. Все йде за планом!

- Попереду у нас 11-денний збір та три спаринги. Давайте поговоримо про те, над чим будете працювати, та чого очікуєте від гри проти "Руху"...

- По-перше, це буде функціональний збір. Хлопці мешкатимуть на базі та працюватимуть у дворазовому режимі. По-друге, ми проведемо три матчі. 29-го зіграємо з "Рухом" та 7-го - з дебютантом Другої ліги ("Альянсом" із Сумщини - примітка). На 2-е число про спаринг ще домовляємося. Тобто, починається вже серйозна робота та цілеспрямована підготовка до старту сезону. На другому зборі буде закладено фундамент на наступні півроку. Прагнемо підтягнути фізичну форму хлопців. Саме тому, матчі на цьому зборі будуть важкими, адже футболісти працюватимуть під навантаженнями. До того ж, будуть приїжджати нові виконавці, яких в цих поєдинках ми і дивитимемося. Збір триватиме до 8-го липня.

Потім у команди буде два дні на відпочинок і вже 11-го розпочнеться третій етап підготовки. На ньому ми працюватимемо над багатьма компонентами гри: технікою, тактикою, стандартними положеннями. Треба, аби футболісти могли вчасно перебудовуватися та використовувати різні ігрові схеми. На полі вони повинні бути, перш за все інтелектуалами, адже футбол - це наука. І, повірте, вона досить складна...

Щодо матчу з "Рухом", то ми будемо експериментувати, використовувати різні схеми та поєднання гравців. Це збори, тому результат тут відходить на другий план.

Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1350