Сергій Романов: "Наступний сезон буде ще більш важким"
25.06.2019
Сергій Романов:
Сьогоднішнім спарингом проти команди "Металіст Юніор" наші хлопці завершують програму першого циклу підготовки до нового сезону. Головним завданням цього втягуючого збору було побачити, хто в якому фізичному стані знаходиться та, з урахуванням цього, скорегувати подальшу роботу. Власне, про те, яким був цей збір, ми і почали інтерв'ю з півзахисником "жовто-синіх" Сергієм Романовим.

- Сергію, тільки-но завершилося заключне, шосте тренування на цьому зборі. Чи все виконали?

- Звичайно, кожен приїхав у розташування команди у різному фізичному стані. До того ж, було і багато потенційних новачків. Тому, головним, як-то кажуть, протягом цих шести днів було втягнутися у тренувальний процес та потроху набирати форму. У нас було багато бігової роботи, занять із тактики, ігрових вправ. Сьогодні ввечері закріпимо цей етап спарингом проти нашої молоді. Тренери подивляться у справі новачків та зроблять певні висновки відносно їхньої подальшої долі. Загалом, всі працюємо із задоволенням!

- Умовами тут, у Високому, задоволені?

- Звичайно, на базі все на найвищому рівні. У нашому розпорядженні поля чудової якості, тренажерна зала, басейн, сауна та кріосауна. Хочеться подякувати і нашим кухарям, які кожного дня готують різноманітні та дуже смачні страви. Тому, нам залишається лише наполегливо працювати та готуватися до нового сезону. Він, вважаю, буде ще більш важким.

- Давай все ж згадаємо сезон попередній. Чому, на твій погляд, його кінцівка вийшла такою провальною?

- Важко дати якусь змістовну відповідь, чому так сталося. Ніхто з нас навіть і подумати не міг, що так все завершиться. Ми дуже розчаровані, що не змогли вийти до Прем'єр-Ліги, адже для нас це було дуже важливо. І, як для кожного футболіста окремо, так і для команди та міста в цілому. Користуючись нагодою, хотів би від себе та своїх вже екс-партнерів Данила Каневцева, Андрія Ралюченка та Олега Синиці вибачитися перед уболівальниками за нашу поведінку та відвідування розважального закладу після останньої гри з "Авангардом".

- Ти казав, що наступний сезон буде більш складним. Чому, як вважаєш?

- Думаю, що конкуренція за вихід до УПЛ буде ще вищою. Так, не буде "Дніпра-1" та "Колоса", але ставитимуть завдання "Чорноморець", "Волинь", ми, напевно, "Рух", "Оболонь" та "Інгулець". А, може, і ще хтось. Тому зараз важливо якісно підготуватися до сезону, налагодити зв'язки з новачками та з перших турів включитися у боротьбу. Повторюся, буде важко, але ми прекрасно розуміємо всю відповідальність!

Прес-служба "М1925"
Переглядів: 806