Засідання комісії по комунікації з уболівальниками. Підсумки
21.06.2019
Засідання комісії по комунікації з уболівальниками. Підсумки
У четвер, 20-го червня, відбулося чергове засідання комісії по комунікації з уболівальниками. На засіданні були присутні дев'ять членів комісії, а десятий - Дмитро зі Сполучених Штатів Америки - брав участь через всесвітню мережу Інтернет. Окрім них, в засіданні брали участь Голова Наглядової ради ТОВ "ФК "Металіст 1925" Сергій Стороженко, менеджер по роботі з уболівальниками Ольга Росоловська, голова комерційної комісії Сергій Симонов і голова спортивної комісії Артем Кобзан.

Першим слово взяв Сергій Стороженко, який розповів, як проходив вибір Головного тренера команди, скільки кандидатів було на цю посаду та чому вибір зупинили саме на Андрієві Демченку. Потім Голова Наглядової ради повідомив про те, як пройшло представлення Головного тренера та його штабу на НТЦ у Високому на першому після відпустки тренуванні головної команди. Сергій Стороженко відзначив, що новий тренер був прийнятий командою з великим натхненням і схваленням, усі гравці палають бажанням у новому сезоні виконати поставлене завдання - вийти до Прем'єр-Ліги. Потім Сергій Михайлович відповів на питання членів комісії. Питань було багато: про зміни в поточному складі команди, про майбутніх новачків та про спаринги у міжсезоння. На всі питання були дані чіткі та вичерпні відповіді.

Голова комісії по комунікації з уболівальниками Андрій Куликов запропонував розглянути поточні питання. Їх було багато. Це питання про нагородження автора найкращого голу в сезоні Дмитра Поспєлова, про заохочення прес-служби клубу за якісну роботу та відмінну взаємодію з "Клубом уболівальників". Розглядали питання і щодо залучення спонсорів та проведення в новому сезоні конкурсів для вболівальників. Багато часу було приділено питанням реклами на транспорті, в соцмережах і поширенню інформації про команду і "Клуб уболівальників" на підприємствах і в навчальних закладах Харківщини. Всі питання обговорювалися жваво та з великим ентузіазмом.

Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 697