Андрій Демченко: "Досягти вершини - це завжди стимул працювати!"
21.06.2019
Андрій Демченко:
Минуло 20 днів після заключного матчу нашої команди у сезоні 2018/2019 рр., а вже розпочалися навчально-тренувальні збори перед сезоном наступним. Учора "жовто-сині" провели перше тренування під керівництвом нового головного тренера. Андрій Демченко лише напередодні був призначений на цю посаду, а вже зараз із головою у роботі. Пропонуємо вашій увазі дебютне інтерв'ю коуча "М1925", яке він люб'язно дав клубній прес-службі.

- Андрію Анатолійовичу, вітаємо вас із призначенням на посаду головного тренера. Перше питання емоційне: з яким настроєм підходите до цього збору?

- Дякую за привітання! Підходимо з великим бажанням, у мене в роботі головним тренером була перерва, тому бажання величезне. Хлопці з відпустки повернулися у гарному настрої, сьогодні у нас було більш емоційне тренування. З деякими гравцями ми припинили співпрацю: покинули нашу команду Олег Синиця, Дмитро Гранкін, Єгор Чегурко та Андрій Фаюк. Це ті, хто вже пішов офіційно. Також є гравці, за якими ми спостерігаємо, яких ми хотіли б бачити в команді, та які будуть приїжджати на перегляд. А в цілому, будемо працювати за планом підготовки, який ми попередньо затвердили. У нас буде три збори та сім контрольних поєдинків.

- Конкретика по новим футболістам є чи поки що їхніх імен говорити не будете?

- Наразі це некоректно, я вважаю. Деякі гравці приїдуть на перегляд. До відбору футболістів будемо ставитися лояльно. Якщо гравець якісний, ми його візьмемо, якщо когось захочемо переглянути, нехай приїжджає. Прізвища я називати не буду...

- Зараз у команді два нових тренери - ваші асистенти. Представите їх уболівальникам?

- Так, це мої запорізькі одноклубники, з якими ми грали разом. Це Роман Романов - випускник "Металургу". Це Євген Пісоцький - досвідчений гравець, який провів багато років в еліті українського футболу та має певний досвід. Це два помічники, з яким я прийшов.

- На тренуванні було присутнє клубне керівництво та засновники. Про що спілкувалися сьогодні та на зустрічі, коли вас призначали головним тренером?

- Зібралося керівництво, я презентував свої знання та бачення. Це - що стосується зустрічі. Сьогодні Спортивний директор В'ячеслав Хруслов представив мене гравцям в якості головного тренера, також був присутній Сергій Стороженко. В принципі, стандартно так відбувається в усіх командах, коли приходить новий тренер. Тим паче, я працював вже у тренерському штабі Олександра Горяінова та багатьох футболістів знав раніше. Все пройшло в дружній атмосфері!

- Чи не лякає вас серйозне завдання на сезон - потрапити до Прем'єр-Ліги?

- Досягти вершини - це завжди стимул працювати! Завдання - вийти до УПЛ, так. Ми розуміємо, яка буде конкуренція, багато клубів ставлять такі ж самі завдання. "Волинь", "Рух" дуже активізувався, "Оболонь Бровар", "Чорноморець" та, наскільки мені відомо, "Арсенал". Претендентів досить багато та у наступному сезоні у Першій лізі буде дуже спекотно!


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1723