"Металіст 1925" вийшов із відпустки
20.06.2019

Сьогодні, 20-го червня, головна команда "Металісту 1925" провела перше тренування на літньому зборі. Розпочалося воно з представлення нового тренерського штабу, який склали Андрій Демченко, Євген Пісоцький, Роман Романов, Юрій Сивуха та Марина Миндарєва. Саме з представлення перших трьох Спортивний директор В'ячеслав Хруслов і почав свою промову. Сам же Андрій Демченко побажав футболістам плідно провести збори, сконцентрувати зусилля на підготовці до сезону та набрати до кінця липня оптимальні кондиції.

На дебютне заняття харківського етапу завітало і клубне керівництво на чолі з Генеральним директором Володимиром Лінке, а також члени Наглядової ради ТОВ Сергій Стороженко та Олександр Скакун. Вони поспілкувалися з футболістами та тренерами, поцікавившись, як ті провели відпустку.

Тепер про плани на збори. Пройдуть вони у три етапи, на які тренерський штаб розробив спеціальну програму. Окрім того, заплановано провести і сім спарингів. 25-го червня наша команда зіграє проти "Металісту Юніор", 29-го - проти винниківського "Руху", 7-го липня - проти "Альянсу" з Липової Долини Сумської області та 19-го - проти донецького "Олімпіку". Про суперників у інших матчах ми повідомимо додатково.
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1921