Засідання спортивної комісії. Підсумки
13.06.2019
Засідання спортивної комісії. Підсумки
На початку цього тижня відбулося друге засідання спортивної комісії "Клубу уболівальників". На ньому були присутні шість членів комісії, а ще один брав участь в обговоренні нагальних питань віртуально через всесвітню мережу. Окрім того, у конференц-залі ОСК "Метаілст" були керівники клубу та його засновники. Серед інших це В'ячеслав Хруслов, Анатолій Біденко, Андрій Куліков, Віталій Ванічев, Олександр Сітченко та Андрій Парнюк.

Заступник Генерального директора Анатолій Біденко у вступній промові розповів про завдання спортивної комісії та про те, яку допомогу очікує клуб від роботи цієї структури "КВ". Після цього члени комісії та її голова Артем Кобзан активно обговорювали промову пана Біденка та вносили свої пропозиції щодо подальшої діяльності комісії. Спортивний директор клуб В'ячеслав Хруслов висловив думку, що допомога спортивної комісії має принести користь головній команді клубу. Вся ця робота спортивної комісії повинна бути регламентована, а її пропозиції - обговорені усіма учасниками. Після цього конструктивні пропозиції обов'язково потраплять на стіл до керівників команди та клубу. Не менш важливим питанням для спортивної комісії є комунікація з усіма вболівальниками клубу. На всіх ресурсах клубу - офіційному сайті та соцмережах - має бути присутня зважена й об'єктивна точка зору від членів спортивної комісії, які набагато ближче до команди та її проблем, ніж інші шанувальники команди.

За підсумками зборів було вирішено в соціальних мережах створити групу спортивної комісії "Клубу уболівальників". На наступних зборах після спілкування з новим головним тренером і новим тренерським штабом (а вони відбудуться перед початком підготовки команди до нового сезону) треба чітко визначитись із завданнями та напрямками, в яких користь від роботи членів комісії буде максимально повною. В кінці зборів все привітали Дмитра Бондаренка - члена спортивної комісії - з Днем народження та побажали залишатися таким же активним учасником "Клубу вболівальників", активно допомагати команді, як він це робив раніше, і робить зараз.Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 930