"Металіст 1925" виїхав до Дружківки
24.05.2019

Сьогодні вдень наша команда зібралася на стадіоні "Металіст" та вирушила до тренувальної бази у Високий. Там "жовто-сині" пообідали та о 14:15 вирушили на Донеччину. Порядок денний сьогодні наступний: по приїзду до Краматорська хлопці проведуть тренування на головному полі стадіону "Прапор", а вже потім подолають ще 13 кілометрів та ближче до 20-ї прибудуть до місця дислокації - готельно-ресторанний комплекс "МАН". Відзначимо, що до Краматорську поїхав і дискваліфікований захисник Олександр Жданов, який таким чином прагне у чи не найважливіший день бути поруч із командою.

У суботу тренерський штаб визначиться зі стартовим складом та проведе індивідуальну бесіду з кожним футболістом. На гру команда вирушить о 15:00.

На цей виїзд Олександр Горяінов узяв наступних футболістів:

Воротарі:
Данило Каневцев та Денис Дьяков.

Захисники: Дмитро Сидоренко, Іван Коваленко, Владислав Кравченко, Назар Мельничук та Максим Цвіренко.

Півзахисники: Ярослав Ямполь, Олег Синиця, Михайло Стороженко, Лука Коберідзе, Дмитро Гранкін, Сергій Романов, Іван Калюжний, Ігор Кошман, Луїз Фернандо, Андрій Ралюченко та Фабіньо.

Нападники: Максим Єрмоленко та Сергій Давидов.

Нагадаємо, що матч "Авангард" - "Металіст 1925" відбудеться у суботу, 25-го травня, на стадіоні "Прапор". Його початок о 17:00.Прес-служба "М1925"
Переглядів: 950