Всі на виїзд до Краматорська
23.05.2019
Всі на виїзд до Краматорська
Шановні вболівальники!

25-го травня 2019-го року "Металіст 1925" проведе вирішальний матч у боротьбі за вихід до перехідних матчів із командами Прем'єр-Ліги. У Краматорську нашим хлопцям необхідна лише перемога! Запрошуємо вас підтримати "жовто-синіх" у матчі проти краматорського "Авангарду". Цей матч відбудеться на стадіоні "Прапор" міста Краматорськ і розпочнеться о 17:00.

Вартість поїздки комфортабельним автобусом за маршрутом Харків - Краматорськ - Харків становить 250 грн. Для членів "Клубу вболівальників" категорії Fan та вище з діючою підпискою - 125 грн. У вартість поїздки включено вартість квитка на гостьовий сектор стадіону "Прапор".

Записатися на виїзд можна двома способами:

1. Онлайн.
Перейдіть за посиланням, потім сплатіть вартість поїздки будь-яким зручним для вас способом. Знижка у 50% надається учасникам "Клубу вболівальникам" категорії Fan та вище з діючою підпискою. Для цього ви повинні бути авторизовані на офіційному сайті ФК "М1925".

2. У магазині "12 гравець" (стадіон "Металіст", південна трибуна, сектори 41-43). Для запису вам необхідно повідомити свої дані (ПІБ та контактний номер телефону) та оплатити поїздку готівкою. Аби отримати знижку, вам необхідно пред'явити картку "Клубу вболівальників" або будь-який інший документ, що засвідчує особу (для перевірки статусу підписки у "КВ"). Режим роботи магазину: з 09:00 до 19:00.

Запис на виїзд закінчується 24-го травня в 19:00 (або до закінчення вільних місць у автобусах). Відправлення автобусів 25-го травня в 13:00 від південної трибуни стадіону "Металіст". Для посадки до автобусу вам необхідно мати при собі посвідчення особи.

Підтримаємо команду разом!

Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1913