Олександр Горяінов: "Футболісти боялися брати на себе відповідальність"
19.05.2019
Олександр Горяінов:
Післяматчевий коментар головного тренера "Металіста 1925" Олександра Горяінова.

- Сьогодні грали з досить непоганою командою - фіналістом Кубку України. Готувалися до матчу дуже серйозно, але так, як ми прагнули, ми зіграти не змогли. Я хлопцям сказав, що мандражу на полі бути не повинно. Практично всі сьогодні боялися взяти на себе відповідальність. Багато було передач назад воротарю. Я сказав після гри футболістам, що так у футбол грати не можна, і що вони повинні розібратися у собі. У Краматорську треба зіграти інакше.

- Чому був мандраж?

- Результат тисне. Значить, вони читають інтернет. Я їм казав, що зважати не це не можна, ми налаштовували хлопців на агресивний футбол, адже треба було обов'язково перемагати. Напевно, не вистачає їм досвіду. Нажаль...

- Сьогодні було багато боротьби. Чи всі здорові після гри?

- Після сьогоднішньої - так. Але я такого і не згадаю, аби ми мали стільки проблем напередодні гри. Були травми у Поспєлова та Івана Коваленка, вчора на тренуванні "зламався" Цвіренко, пропускав Жук, а сьогодні ще й вилучили Жданова. П'ять захисників у нас випало, тому довелося нижче опускати Калюжного. Загалом, він зіграв непогано. Але, я сподіваюся, що до гри у Краматорську відновляться наші основні футболісти зони захисту.


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 2073