"Металіст 1925" виїхав до Івано-Франківська
13.05.2019

До Івано-Франківська на черговий виїзний матч Першої ліги "Металіст 1925" відправився за дві доби до початку поєдинку. Після тренування та вечері на НТЦ у Високому підопічні Олександра Горяінова сіли до клубного автобусу та о 22-ї вирушили у дорогу. Часу на це доведеться витратити досить багато, а саме близько 14-ти годин (кілометраж складає приблизно 1 200 км.). Прибуття до місця призначення заплановане о півдні вівторка.

Мешкати "жовто-сині" будуть у готелі "Надія", який розташований у центральній частині Івано-Франківська. Тут команда пообідає, відпочине та о 17:30 відправиться до стадіону "Рух", аби провести передматчеве тернування. Розпорядок дня на вечірній час максимально традиційний: вечеря, медичні процедури та сон. У свій вільний час хлопці зможуть прогулятися вулицями міста та роздивитися його архітектуру та головні пам'ятки культурної спадщини.

У день матчу виїзд до стадіону заплановано на 16:00, а сам матч стартуватиме рівно о 18-й.

На цей виїзд Олександр Горяінов узяв наступних футболістів:

Воротарі:
Денис Сидоренко та Данило Каневцев.

Захисники: Вадим Жук, Іван Коваленко, Владислав Кравченко, Назар Мельничук, Максим Цвіренко, Олександр Жданов та Дмитро Поспєлов.

Півзахисники: Ярослав Ямполь, Олег Синиця, Лука Коберідзе, Дмитро Гранкін, Сергій Романов, Іван Калюжний, Ігор Кошман, Луїз Фернандо та Єгор Коваленко.

Нападники: Максим Єрмоленко та Сергій Давидов.

Нагадаємо, що матч "Прикарпаття" - "Металіст 1925" відбудеться у середу, 15-го травня, на стадіоні "Рух". Його початок о 18:00.Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1139