Олександр Горяінов: "Не вистачило концентрації в обороні"
Олександр Горяінов:
Післяматчевий коментар головного тренера "Металіста 1925" Олександра Горяінова.

- Перемога була майже у вас. Чого не вистачило?

- Напевно, не вистачило концентрації в обороні. Такі голи пропускати не можна. Коли йде скидання та два гравці у площині наших воріт - це неможливо пояснити. Я питав у гравців... Ніхто не може зрозуміти. Дуже прикро в такій грі втратити очки. Я не можу пояснити, чому так сталося.

- Можливо, є провина гравців? Треба було збільшити тиск та ще забити, як вважаєте?

- Та були у нас ще моменти, пару прострілів непоганих. Це футбол, ми не забили. Ще не зовсім розумію, чому арбітр додав п'ять хвилин. Гаразд, то вже таке, самі винні. Будемо розбиратися, так грати у захисті не можна.

- В цілому відчувалося, що "Гірник-Спорт" на 12-му місці? Можливо, по грі команда заслуговує на місце вище? Що скажите про суперника?

- Ми переглянули декілька їхніх матчів. Команда бойова, грає через довгий пас, ми до цього готувалисья. Налаштовували футболістів на боротьбу, аби не поступитися у бажанні. Суперник нічим не здивував, нажаль, зіграли внічию.

- У складі вашої команди грає троє екс-футболістів "Гірнику-Спорт". Чи виправдали вони надії?

- Я не хочу нікого виділяти. Грає вся команда - як виграє, так і програє. Сьогодні перемогти не вийшло.

- Що головне зараз? Яким є психологічний стан команди?

- У нас за три дні гра у Івано-Франківську. Зараз головним є відновити хлопців - це першочергове завдання. У фізичному та психологічному стані. У нас дуже непростий календар, я не розумію, як його можна так складати. У нас березень - дві гри, квітень - дві гри і травень - аж сім, це катастрофа. Головне зараз - відновитися та їхати до Івано-Франківська, там також буде важка гра. Наразі усі команди Першої ліги майже однакового рівня. З усіма важко грати, потрібно показувати свої найкращі якості на сто відсотків.

- Наскільки ця втрата очок суттєва у боротьбі за призові місця?

- Звісно, сьогодні ми втратили два бали, але будемо дивитися у турнірну таблицю вже після закінчення Чемпіонату.


Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1541