"Металіст 1925" виїхав до Кременчука

Сьогодні вдень головна команда нашого клубу вирушила до Високого, аби на полі місцевого НТЦ провести передматчеве тренування. Вже завтра на підопічних Олександра Горяінова очікує протистояння з 12-ю командою таблиці - "Гірником-Спорт" із Горішніх Плавнів. Після ж заняття хлопці пообідали та на клубному автобусі вирушили до міста Кременчук, де і проведуть наступну ніч. Місцем своєї дислокації делегація "жовто-синіх" обрала готель "Reikartz", який розташований у центрі міста поруч із багатьма пам'ятками культури міста. Після заселення у команди буде вечеря, комплекс медичних процедур та час на відпочинок.

У день матчу виїзд на гру заплановано на 14:00 (від готелю до міста Горішні Плавні їхати близько 30-ти хвилин).

На цей виїзд Олександр Горяінов узяв наступних футболістів:

Воротарі:
Данило Каневцев та Денис Дьяков.

Захисники: Вадим Жук, Іван Коваленко, Владислав Кравченко, Назар Мельничук, Максим Цвіренко, Олександр Жданов та Дмитро Поспєлов.

Півзахисники: Ярослав Ямполь, Олег Синиця, Михайло Стороженко, Лука Коберідзе, Дмитро Гранкін, Сергій Романов, Іван Калюжний, Ігор Кошман та Андрій Ралюченко.

Нападники: Сергій Давидов та Андрій Фаюк.

Нагадаємо, що матч "Гірник-Спорт" - "Металіст 1925" відбудеться у суботу, 11-го травня, на стадіоні "Юність". Його початок о 16:00.Прес-служба "М1925"
Переглядів: 889