Максим Цвіренко: "Попереду найважливіші ігри сезону"
06.05.2019
Максим Цвіренко:
В поєдинку проти "Руху" нашій команді відступати було вже нікуди. Ті, хто цього вечора вийшов на поле, зробили все від себе залежне задля перемоги. Серед них був і молодий центральний захисник Максим Цвіренко, який у стартовому складі замінив травмованого Дмитра Поспєлова. Відіграв Максим досить надійно, хоча й в одному епізоді все ж на пару з Каневцевим "привіз" гол у власні ворота. Після гри 24-й номер "жовто-синіх" традиційно не відмовив і в експрес-інтерв'ю.

- Задоволений, що здобули дуже важливу перемогу та три залікові бали. За відчуттям - рівна гра, були моменти, як у нас, так і у "Руха". Обов'язково передивлюся цей матч та проаналізую свою гру. Ми перемогли і я задоволений, що підсумковий результат на нашу користь!

- Що сталося в епізоді з пропущеним голом?

- Не дуже приємний епізод був особисто для мене. Не розібралися з воротарем, хто повинен бути першим на м'ячі, ну а суперник цим вміло скористався. Нажаль, цим епізодом внесли неабияку інтригу до перебігу подій на полі.

- Був ще один епізод, після якого керівництво "Руху" із лайкою накинулося на арбітра...

- Якщо ви про епізод, коли я виштрикнув м'яча з-під ніг, здається, Грисьа, то нехай керівництво "Руху" подивиться повтор. Може, навіть, з декількох камер. Там все повинно бути видно (посміхається - примітка).

- Знав, що для тебе це 15-й офіційний матч у футболці "М1925"?

- Ні, не знав. Я із самого початку у команді, були періоди, коли переводили до складу "Металісту Юніор". Сподіваюся, що у мене попереду багато матчів за цей клуб і ця цифра буде значно більшою.

- Попереду два поспіль виїзні матчі. Як будете готуватися до них?

- Завтра у нас день відпочинку, після чого тренерський штаб буде робити все можливе, аби до цих поєдинків ми підійшли в оптимальному стані. Будемо налаштовуватися, попереду найважливіші ігри сезону, у кожній потрібно викладатися на 100 відсотків і, насамперед, намагатися демонструвати яскравий футбол. Сподіваюся, нам це вдасться та все буде добре...

Післяматчевий коментар футболістів "Металіста 1925" Максима Цвіренка та Назара Мельничука


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 674