Жовто-сині ювіляри
Поєдинок 26-го туру Першої ліги став пам'ятним одразу для кількох гравців "Металісту 1925". Так, вихід на поле проти "Миколаєва" був 50-м для захисника Олександра Жданова, 25-м для півзахисника Єгора Коваленка та голкіпера Данила Каневцева, а також 20-м для захисника Вадима Жука.

Олександр Жданов з'явився у команді влітку 2017-го року та одразу став основним гравцем центральної зони захисту. Дебютував у складі "М1925" у матчі 3-го туру Другої ліги проти "Металурга" (29 липня 2017 р., 4:0). Загалом Олександр провів 28 матчів у Чемпіонаті Другої ліги, 21 матч - Першої та один - у Кубку України. Хвилинний доробок Жданова складає 4 397 хвилин. У цих поєдинках наш гравець відзначився чотирма забитими м'ячами, десятьма попередженнями та двома вилученнями.

Дебют Єгора Коваленка стався 31-го березня 2018-го року під час першого матчу весняної частини Другої ліги проти "Інгульця-2" (4:0). Загалом наш півзахисник провів шість матчів у Другій лізі, 18 - у Першій та один - у Кубку України. Його хвилинний показник наразі складає 1 747 хвилин. За цей час Єгор віддав чотири гольові передачі та отримав шість попереджень.

Данило Каневцев приходив до команди два рази. Спершу - влітку 2017-го (дебют 30-го серпня у переможному матчі проти "Енергії", 4:1), потім влітку 2018-го (дебют 11-го серпня у переможному матчі проти "Дніпра-1", 2:0). Усього Данило провів дев'ять матчів у Другій лізі, 15 - у Першій та один - у Кубку України. У купі у його активі 2 250 хвилин на полі. За 25 матчів Каневцев пропустив 11 м'ячів та отримав два "гірчичника".

Вадим Жук є основним правим захисником нашої команди. Він у складі "жовто-синіх" з'явився влітку 2018-го року, а дебютував, як і Каневцев, у виїзному матчі проти "Дніпра-1" (2:0). Власне, свої 20 матчів він і зіграв у цьому сезоні (19 - у Першій лізі та один - у Кубку України). Час, проведений на полі, у Вадима зараз складає 1 771 хвилина. Він забив два м'ячі та отримав три попередження.

Бажаємо всім хлопцям якомога більше переможних матчів у футболці "Металіста 1925"!