Засідання комісії по комунікації з уболівальниками. Підсумки
26.04.2019
Засідання комісії по комунікації з уболівальниками. Підсумки
Останнього четверга квітня відбулося чергове засідання комісії по комунікації з уболівальниками. Пройшло воно під головуванням голови комісії Андрія Кулікова. Він оприлюднив порядок денний, до якого були включені важливі питання щодо популяризації клубу та залучення до "Клубу вболівальників" нових учасників.

Протягом наради були розглянуті наступні питання:

- реклама клубу в громадському транспорті: її оформлення та зміст;

- графіті на тему ФК "Металіст 1925": залучення активних уболівальників до його створення та подальше розміщення у підтрибунних приміщеннях стадіону;

- створення відеокліпу, головним меседжем якого буде участь уболівальників у житті клубу;

- фінансова допомога від "Клубу вболівальників" у створенні візуальної реклами на зовнішніх опорах трибун стадіону;

- створення відеоролику, присвяченого заключному домашньому матчу з "Інгульцем", який відбудеться у травні.

Обговорення всіх питань проходило досить конструктивно з внесенням безлічі конструктивних ідей стосовно розвитку клубу. Також було позитивно вирішене питання щодо надання допомоги клубу в створенні візуальної реклами на стадіоні. Наприкінці засідання кожен із учасників розповів про те, що його турбує та на які питання слід звернути увагу в подальшій роботі комісії по комунікації з уболівальниками.

У неформальній обстановці було обговорено і майбутній матч із ковалівським "Колосом". Усі дуже сподіваються на позитивний результат в цьому надважливому матчі та впевнені, що підтримка трибун, як завжди, буде на належному рівні.Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 393