Суботник на НТЦ у Високому. Як це було
21.04.2019
Суботник на НТЦ у Високому. Як це було
Суботній день 20-го квітня з користю провели не тільки футболісти "М1925", але й уболівальники нашої команди. О 13-й годині автобус із найбільш активними учасниками "Клубу вболівальників" вирушив до навчально-тренувального центру у Високому. Саме там було заплановано провести суботник, аби прибрати територію бази від сміття. Це другий подібний захід, який знову пройшов у дружній атмосфері та зацікавив багатьох прихильників "М1925". Хлопці та дівчата, які таким чином вирішили допомогти клубу та його тренувальній базі, протягом майже трьох годин прибирали сміття, фарбували дерева та виконували інші господарські роботи. Вийшло досить добре, а виконаною роботою залишилися задоволені, як самі вболівальники, так і керівники НТЦ.

Другою частиною програми перебування у Високому був перегляд тренування головної команди. Цього вечора Олександр Горяінов запланував двосторінку, аби переглянути всіх виконавців, які є у його розпорядженні. Переглянули їх і вболівальники, які кожну вдалу дію улюблених футболістів супроводжували оплесками. Потім була польова каша, неформальне спілкування з футболістами та обмін думками стосовно подальшої життєдіяльності клубу. День вдався на славу! Тепер і вболівальники, і футболісти готуються до головного матчу у боротьбі за друге місце у таблиці - п'ятничної гри проти "Колосу".

Відзначимо, що цей захід не оминули й керівники та засновники клубу. Серед тих, хто безпосередньо брав участь у заході, були комерційний директор Антон Іванов, співзасновники клубу Тарас Бравічев, Віталій Ванічев, Борис Довгоброд та Ігор Загоруйко, представники прес-служби та профільних комісій "Клубу вболівальників". Приїхали цього дня до Високого також і Сергій Стороженко, Володимир Лінке та В'ячеслав Хруслов. Керівництво нашого клубу поспілкувалося з уболівальниками та командою, відзначивши, що підготовка до майбутнього матчу йде повним ходом.
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1039