Керівництво ФК "Металіст 1925" зустрілося з представниками Ультрас
19.04.2019
Керівництво ФК
18-го квітня відбулася зустріч керівництва ФК "Металіст 1925" і профільної комісії "Клубу вболівальників" із представниками Ультрас-угрупувань нашого клубу. Метою зустрічі було обговорення поведінки деяких осіб, через яких клуб постійно виплачує величезні штрафи згідно рішень КДК ФФУ та втрачає імідж. Їхні дії шкодять клубу, як фінансово, так і морально.

На цій нараді були присутні Сергій Стороженко - засновник клубу, Генеральний директор Володимир Лінке, керівники прес-служби та служби безпеки Олександр Белицький та Микола Цвіра, відповідно, а також Голова комісії по комунікації з уболівальниками Андрій Куліков. За особистим запрошенням керівництва клубу приїхали і представники фанатського руху "М1925". Зустріч пройшла у досить конструктивній бесіді, а кожен із її учасників висловив свою думку з приводу того, які шляхи вирішення даної проблеми вони бачать.

Представники обох сторін дійшли висновку, що головним наразі є підтримка клубу. І ця підтримка повинна бути максимально цивілізованою. Це важливо, перш за все, в контексті боротьби за вихід до еліти українського футболу. Відзначимо, що ультрас-групи є самостійними при виборі засобів підтримки клубу. Вони є незалежними від клубу. Разом із тим, всі зрозуміли, які ризики переслідують клуб та команду через невиконання Правил поведінки на стадіонах і норм Регламенту змагань.

Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1268