Жовто-сині ювіляри та дебютанти
Поєдинок 22-го туру Першої ліги став пам'ятним одразу для кількох гравців "М1925". Так, вихід на поле проти "Балкан" був 20-м для захисника Дмитра Поспєлова, 25-м - нападника Максима Єрмоленка та 35 - для півзахисника Михайла Стороженка. Окрім того, вперше футболки "жовто-синіх" цього вечора одягнули захисник Владислав Кравченко та півзахисник Ігор Кошман.

Дмитро Поспєлов з'явився у команді влітку 2018-го року, одразу ж ставши основним гравцем центральної зони захисту. Дебютував у складі "М1925" у матчі 1-го туру Першої ліги проти "Агробізнесу" (22 липня 2019 р., 2:0). Загалом Дмитро провів 19 матчів у Чемпіонаті та один у Кубку України. Хвилинний доробок Поспєлова складає 1 800 хвилин. У цих поєдинках наш гравець відзначився п'ятьма забитими м'ячами, однієї гольовою передачею та отримав чотири попередження.

Максим Єрмоленко у команді з моменту її створення (із перервою перебування у "Металісті Юніор"). Дебют стався 21-го серпня 2016-го року у виїзній грі проти "Інгульця-3" (перший матч в історії "М1925", 2:1). Загалом його 25 матчів (680 хвилин розподілилися наступним чином: 13 Максим зіграв у Чемпіонату ААФУ (289 хвилин, три забиті м'ячі), сім - у Чемпіонаті другої ліги (214 хвилин, чотири забиті м'ячі, одна гольова передача, два попередження), чотири - у Чемпіонаті першої ліги (108 хвилин, один забитий м'яч) та один - у Кубку України (69 хвилин).

Михайло Стороженко у клубі також з літа 2016-го. Дебютував 11-го вересня у домашній грі проти МФК "Первомайський" (9:1). Усього провів п'ять матчів у Чемпіонаті ААФУ (66 хвилин), 19 - у Чемпіонаті другої ліги (357 хвилин, один забитий м'яч, одна гольова передача), 10 - у Чемпіонаті першої ліги (97 хвилин, одне попередження) та один - у Кубку України (61 хвилина, одне попередження).

Щодо Владислава Кравченка та Ігоря Кошмана, то для них переможний матч проти "Балкан" став дебютним у складі "М1925". Кравченко з'явився у команді ще у грудні минулого року, пройшовши з "жовто-синіми" повноцінні навчально-тренувальні збори, Кошман прийшов лише нещодавно у якості вільного агенту.

Бажаємо всім хлопцям якомога більше переможних матчів у футболці "Металіста 1925"!