Сергій Ралюченко: "Футбольний Бог був на нашому боці"
Сергій Ралюченко:
Післяматчевий коментар асистента головного тренера "Металіста 1925" Сергія Ралюченка.

- Гра вийшла бойовою та обопільногострою. З великою кількістю боротьби та порушень правил. Обидві команди мали велике бажання проявити себе та досягти позитивного результату. Так сталося, що футбольний Бог сьогодні посміхнувся саме нам.

- Як вважаєте, після вилучення у господарів нашій команді стало легше чи навпаки?

- Вважається, що грати легше проти суперника, який у меншості, але довелося перебудовувати гру саме нашій команді. Окрім того, у нас через пошкодження не змогли грати декілька основних гравців, той же Кравченко вперше з'явився на полі, Іван Коваленко вийшов не на свою позицію. Було важко...

- "Балкани" чимось здивували?

- Ми знали, що це гарна команда, з досить досвідченими гравцями. Грають вдома у атакувальний, силовий футбол. Вікористовують переваги свого поля, у тому розумінні, що тут постійно дме вітер. Плюс, усі гравці високі, габаритні. Ми готувалися, намагалися нав'язати свою гру. Наскільки це вдалося, вже потім будемо розбирати запис гри та дивитися звіт ситеми "Wyscout".

- Ви питали Єрмоленко, чи готовий він пробити пенальті. У підсумку, пробив не він, але забив на добиванні. Це футбольний фарт?

- Футбольний фарт! Він, напевно, відчував, що з позначки не зуміє забити, але відчував, що зуміє відзначитися. Це і повинен був зробити у тій ситуації нападник.


Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1722