Зібрання засновників ТОВ "ФК "Металіст 1925" Харків". Підсумки
Зібрання засновників ТОВ
У четвер, 11-го квітня, у конференц-залі ОСК "Металіст" пройшли Загальні збори засновників ТОВ "ФК "Металіст 1925" Харків". У роботі взяли участь засновники Товариства та керівництво клубу в особі Володимира Лінке, В'ячеслава Хруслова, Антона Іванова, Анатолія Біденка та Ярослава Брацлавського. Протягом засідання була розглянута низка дуже важливих питань клубної діяльності, а також обговорена перспектива розвитку клубу на найближчий час.

Голова зборів Сергій Стороженко оголосив порядок денний і виступив зі вступною промовою, звернувши увагу присутніх на важливості даного зібрання. Пан Стороженко зазначив, що для виконання головного завдання - виходу головної команди клубу до Прем'єр-Ліги - важливі зусилля всіх і кожного окремо. Всі, хто працює в клубі, задля цього повинні зробити все від себе залежне. Збори почались із заслуховування звіту Володимира Лінке про діяльність Товариства у 2018-му році. Генеральний директор ФК "М1925" детально зупинився на тому, що вдалося досягти та з якими труднощами зіткнувся клуб минулого року.

Комерційний директор Антон Іванов ознайомив присутніх із цифрами комерційної діяльності, з тим, яким був бюджет у 2018-му році та як він виконувався. Головним досягненням є те, що клуб закінчив фінансовий рік із чистим прибутком. Так, він не надто великий, але, на відміну від багатьох інших клубів України, які мають збитки, борги та дірки у фінансовій діяльності, відповідна діяльність у "М1925" є зі знаком "+". Щодо планів на 2019-й фінансовий рік, то Комерційний директор запевнив, що план є чітким та покроковим. Перед головною командою поставлене завдання підвищитися у класі, а, значить, і збільшиться клубний бюджет.

Далі був звіт Ревізійної комісії, яка, провівши перевірку фінансово-господарської діяльності Товариства, зробила висновок, що система бухгалтерського обліку клубу відповідає всім вимогам чинного законодавства України та дає повне і дійсне уявлення про реальний стан активів і пасивів.

Виступив перед засновниками і Спортивний директор клубу В'ячеслав Хруслов, який розповів про те, як проходила підготовка команди до весняної частини Чемпіонату, та який стан справ у тренувальному таборі є зараз. Пан Хруслов запевнив, що команда зробила відповідні висновки після двох невдалих матчів цього року, та вже у наступних зробить все, аби виправити турнірну ситуацію.

Останнім перед присутніми виступав засновник Товариства Еміль Тер-Степанян. Він розповів про роботу над новою редакцією Статуту ТОВ "ФК "Металіст 1925". Зміни у ньому є обов'язковими у зв'язку зі зміною українського законодавства щодо функціонування Товариств із обмеженою відповідальністю, і є необхідними для тісної взаємодії з Федерацією футболу України для відповідності всім регламентним нормам головного органу українського футболу. Важливою відмінністю від інших професійних клубів країни є і та обставина, що наш Клуб до свого Статуту вніс ексклюзивний розділ про вболівальницьке самоврядування. В ньому описані принципи та умови участі вболівальників у господарській діяльності Клубу та те, як вони можуть впливати на керівництво та на прийняття тих чи інших важливих рішень.

Засідання пройшло в дуже конструктивній та діловій обстановці. Були почуті всі зауваження, обговорені усі питання та прийняті відповідні рішення. Наш клуб створений усього два з половиною роки тому, поступово рухається до мети, яка була озвучена ще влітку 2016-го - бути в еліті українського футболу. При цьому ФК "М1925" в своїй роботі використовує досвід найкращих європейських клубів із ведення господарчої діяльності.
Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 905