"Металіст 1925" виїхав до Одеси

Сьогоднішній день у нашої команди складався з теоретичного заняття та тренування. Після ж відпочинку та вечері команда вирушила до харківського залізничного вокзалу, звідки о 21:50 потягом №007 взяла курс на Одесу. Прибуття до Південної Пальміри заплановане на 09:13 ранку. О 12-й годині тренерський штаб проведе передматчеве тренування на стадіоні імені Бориса Тропанця у селі Зоря. Базуватиметься делегація "жовто-синіх" у готелі "Арциз", який розташований у однойменному містечку, майже в 30-ти кілометрах від арени завтрашньої битви. Після обіду у хлопців буде вільний час, аби відпочити від поїздки та прогулятися містом. На вечір традиційно заплановані і медичні процедури. Вже у суботу Олександр Горяінов проведе установку на гру, а на початку 14-ї "М1925" вирушить на стадіон.

На цей виїзд Олександр Горяінов узяв наступних футболістів:

Воротарі:
Денис Сидоренко та Данило Каневцев.

Захисники: Дмитро Сидоренко, Вадим Жук, Іван Коваленко, Владислав Кравченко, Назар Мельничук, Максим Цвіренко, Олександр Жданов та Дмитро Поспєлов.

Півзахисники: Ярослав Ямполь, Олег Синиця, Михайло Стороженко, Лука Коберідзе, Ігор Кошман, Андрій Ралюченко, Фабіньо та Єгор Коваленко.

Нападники: Максим Єрмоленко, Сергій Давидов та Андрій Фаюк.

Нагадаємо, що матч "Балкани" - "Металіст 1925" відбудеться у суботу, 13-го квітня, на стадіоні ім. Бориса Тропанця у селі Зоря Саратського району Одеської області. Його початок о 16:00.Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 805