"Футбол займає одне з перших місць у житті". Про що говорять учасники "Клубу вболівальників"

"Клуб уболівальників" - це те, ще істотно вирізняє "Металіст 1925" серед інших футбольних клубів України. Така модель управління свої плоди стала давати чи не одразу, адже людей, які виявились готовими допомагати ще зовсім молодому клубу, виявилось досить багато. Сьогодні ми поспілкувалися з Владиславою Величко, яка свого часу також долучилася до цього проекту та зараз каже про впевненість у правильному векторі розвитку її улюбленого клубу.

- Чому ви вирішили вступити до "Клубу вболівальників"?

- Футбол любить уся родина. Звичайно ж, хочеться бути корисною та чимось допомагати нашій команді. Мене підштовхнув до рішення мій молодший брат, який також відвідує кожен домашній матч і мріє в майбутньому грати за "Металіст 1925".

- Яке місце займає у вашому житті футбол і чому саме "Металіст 1925"?

- Футбол займає одне з перших місць у житті. Підтримка команди приносить величезне задоволення, всі ці переживання... Радість від перемог і засмучення від програшів - все це дуже хвилююче!

- На ваш погляд, чому частина вболівальників інертна і поки не готова вступити в "КВ"?

- Мабуть, багато вболівальників чекають, коли наш "Металіст 1925" вийде до Ліги чемпіонів. Напевно, вважають, що зараз дивитися нема, на що. Я хочу всім їм сказати, що вони дуже помиляються.

- Який матч "Металіста 1925" вам запам'ятався найбільше?

- Кожен матч по-своєму історичний! У кожному гравці викладалися, а вболівальники переживали і намагалися підтримати їх максимально. Не можу відзначити один матч.

- Чи є у вас улюблені гравці в нашій команді, чия гра вам подобається найбільше?

- Улюблені все, але, все ж, мені, як і братові, найбільше подобаються Жданов, Поспєлов та Єрмоленко.

- Як ви оцінюєте шанси "Металіста 1925" вже в цьому році вийти до еліти українського футболу?

- Я впевнена, що у нашої команди все вийде!

- Що можете сказати про вболівальників "Металіста 1925"?

- Усі вболівальники - величезні молодці! Кожен, хто приходить на гру, вже показує, що він з командою. Заряди на матчах - це просто клас, багато вболівальників викладаються на всі сто!

Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 456