Засідання комісії по комунікації з уболівальниками. Підсумки
Засідання комісії по комунікації з уболівальниками. Підсумки
У перший четвер квітня у конференц-залі "Металіст" відбулося засідання комісії по комунікації з уболівальниками. На зборах, крім членів комісії, були присутні: засновники клубу Сергій Стороженко, Борис Довгоброд та Андрій Парнюк, спортивний директор В'ячеслав Хруслов, комерційний директор Антон Іванов та менеджер по роботі з уболівальниками Ольга Росоловська.

Першим виступив Сергій Стороженко. Він розповів, як минулого понеділка пройшла зустріч із тренерами та футболістами команди на навчально-тренувальній базі у Високому. Також він подякував членам комісії за їхню участь в діяльності клубу, за їхню неоціненну допомогу в підготовці матчів, рекламній кампанії і, головне за їхню роботу з налагодження зв'язків між керівниками клубу та звичайними вболівальниками. Потім учасники зборів, які проходили під головуванням керівника комісії Андрія Куликова, перейшли до обговорення поточних питань. На порядку денному їх було три: вибір найкращого челенджу до матчу з "Дніпром-1", реклама домашнього матчу з "Інгульцем" та залучення простих уболівальників до участі в Клубі вболівальників".

Методом голосування були визначені три челенджа, які сподобалися більшості учасників засідання, і які набрали безліч похвальних відгуків у соцмережах. За проведення рекламних акцій напередодні домашнього матчу з "Інгульцем" було висловлено кілька цікавих пропозицій. Відчувається, що у хлопців вже є певний досвід та за креативністю всі висловлені ідеї ані трохи не гірші тих, що були напередодні матчу з "Дніпром-1". Під час обговорення третього питання знову висловлювалися дуже розумні та цікаві ідеї. Домовилися з цього питання продовжити обговорення в режимі онлайн вже після проведення засідання. В кінці засідання задавалися питання спортивному директору В'ячеславу Хруслову про те, як проходить підготовка команди до двох найближчих матчів з "Балканами" та "Інгульцем", чи винесені уроки з двох поразок на старті, і який настрій зараз панує в команді. Пан Хруслов запевнив усіх присутніх, що тренери та гравці розуміють всю важливість майбутніх матчів і на полі будуть віддати всі свої сили. Адже завдання - в останніх матчах Чемпіонату взяти максимум очок.

Підсумовуючи, хотілося б побажати комісії по комунікації з уболівальниками плідної діяльності на благо улюбленого клубу! А ще чекаємо такої ж активності від усіх уболівальників команди. Вступайте до "Клубу уболівальників" і реально допомагайте "Металісту 1925" розвиватися та прогресувати далі.Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 577