Керівництво та засновники ФК "Металіст 1925" зустрілися з командою
Керівництво та засновники ФК
Перед початком сьогоднішнього тренування у конференц-залі НТЦ у Високому відбулося зібрання колективу головної команди, керівництва клубу та його засновників, а також представника найбільш активних фанатів команди та учасників "Клубу вболівальників". Засновників клубу представляли Сергій Стороженко, Андрій Парнюк та Еміль Тер-Степанян, керівництво - Володимир Лінке та В'ячеслав Хруслов, фанатів - Дмитро Бондаренко. Від команди в ході зібрання виступив її капітан Сергій Давидов.

Метою зустрічі став провальний старт команди у весняній частині сезону. Після двох болісних поразок поспіль керівництво разом із засновниками вирішило поспілкуватися з футболістами та тренерським штабом, аби висловити свою думку стосовно побаченого в матчах проти СК "Дніпро-1" та "Оболоні Бровар" та побажати хлопцям якомога скоріше відійти від таких результатів і виправити ситуацію, як з точки зору психології, так і у турнірній таблиці.

Із вступним словом виступив засновник клубу Сергій Стороженко, який вкотре наголосив, що ці два результати жодним чином не вплинуть на рівень довіри засновників до тренерського штабу та футболістів, в той же час рівень гри не задовольняє засновників та вболівальників. Це і був головний месседж Сергія Михайловича. "Ви повинні прагнути до атакуючої, результативної та гострокомбінаційної гри. Ми хочемо, аби ви своєю грою збирали не по 20, а і по 30 тисяч глядачів. Але для цього футбол повинен бути змістовним, таким, який буде подобатися людям", - сказав Сергій Стороженко. Були приведені деякі приклади окремих епізодів і висловлені критичні зауваження.

Генеральний директор Володимир Лінке попросив футболістів зібрати волю у кулак та зробити все, аби виконати поставлене керівництвом завдання на сезон. "Для нас ви - найкращі футболісти. Ми у вас віримо і знаємо, що ви можете на футбольному полі. Але, прошу вас, грати всі 90 хвилин та викладатися на полі на всі 100%", - резюмував Генеральний директор.

Виступив і представник Ultras Дмитро Бондаренко. Він доніс до команди позицію 12-го гравця, який після невдалих матчів традиційно досить критично ставиться до команди та завжди чекає переможних результатів. "Зрозумійте нас, адже ми за вас постійно вболіваємо та хочемо у відповідь бачити і гру, і результат. Хлопці, ми з вами. Завжди і всюди", - такі слова футболісти почули з уст Дмитра.

Підсумовуючи зустріч, Сергій Стороженко побажав команді якомога краще підготуватися до найближчої гри проти "Балкан" та переможно провести ту частину сезону, яка залишилася.Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 2350