Дмитро Гранкін: "Я не міг запобігти зіткненню"
29.03.2019
Дмитро Гранкін:
Півзахисник "Металіста 1925" Дмитро Гранкін в інтерв'ю порталу Sportarena.com розповів про скандальний епізод у матчі з "Дніпром-1".

На центральний матч 19-го туру Першої ліги прийшли 22 362 глядача, але побачити гру в повних складах їм не вдалося. Хавбек "Металіста 1925" Дмитро Гранкін залишив свою команду в меншості, що, звісно, вплинуло на гру. Він все ж наступив на суперника - сліди на тілі Ігоря Когута це підтверджують, але його одноклубники наполягають - Гранкін не міг зробити цього навмисно, бо суперник ішов на нього в жорсткому підкаті й він підстрибнув, аби уникнути травми.

Головний тренер "М1925" Олександр Горяінов сказав після гри з "Дніпром-1": "Чесно кажучи, не дуже хочеться про суддівство говорити. На жаль, з цим зробити ми не можемо нічого. Слава Шевчук на всю країну обурюється, але нічого не змінюється. Думаю, і ми, і "Дніпро-1" очікували свята футболу, але, через деякі причини, свята не вийшло. Якби наш гравець ноги не прибрав, Когут би йому їх зламав. Куди Гранкіну було подітися..."

Ми вирішили запитати самого Гранкіна про вилучення, пошкодження суперника та враження від боротьби за підвищення в класі.

- Переглядаючи відео вашого вилучення у матчі з СК "Дніпро-1", складається враження, що ви просто не змогли уникнути контакту з Когутом, але, разом із тим, справді в'їхали в суперника. Що насправді відбулось у тому епізоді?

- Спочатку не бачив Ігоря Когута, а, коли підстрибнув, він вже почав стелитись у підкаті, тому я ніяк не міг запобігти зіткненню. Хочу наголосити, що ненавмисно травмував гравця "Дніпра-1", все сталося випадково. Після гри підійшов до Ігоря, вибачився. У нього не було до мене ніяких претензій, образ, адже він розуміє, що під час гри всяке може трапитися. Відразу після епізоду підійшов до четвертого арбітра, але він сказав, що нічого не може вдіяти у цій ситуації.

- У середу в матчі з "Оболонню Бровар" ваш партнер Вадим Жук зазнав травми в подібному епізоді, але арбітр не показав навіть жовтої картки...

- Відзначу, що у у матчі з "Оболонню Бровар" працював арбітр з Першої ліги, а на нашій грі з "Дніпром-1" був арбітр з УПЛ. Я не розумію, чому арбітри однакові епізоди оцінюють по-різному.

- Як вважаєте, після такого невдалого старту у весняній частині сезону, "Металіст 1925" втратив всі шанси на успішний підсумковий результат?

- Упевнений, що вся боротьба ще попереду. До кінця Чемпіонату залишилося дев'ять турів, тому у нас ще є всі шанси на успіх. Викладатимемося по максимуму у кожному матчі, намагатимемося проявляти всі свої найкращі якості. Вважаю, що нам вдасться виконати поставлене на сезон завдання!

Теги:
Sportarena.com
Переглядів: 1010