U-17. Турнір на призи ФК "Металіст 1925". Підсумки
U-17. Турнір на призи ФК
З 25-го по 29-е березня на полях ДЮФСШ "Металіст 1925" проходив всеукраїнський турнір на призи нашого клубу серед футболістів 2002-го р.н.

Загалом за перемогу змагалися 12 команд з шести міст України, серед них і дві команди ДЮФСШ "Металіст 1925" під керівництвом Романа Мельника та Ігора Ларіна.

Обидві команди "Металіста 1925" вдало подалали груповий етап та, згідно з регламентом змагань, зустрілися між собою у півфіналі. В цій грі сильнішою була перша команда - 3:1. У другому ж півфіналі "Азовсталь" з рахунком 2:0 здолала "Кремінь".

У матчі за 3-е місце, в якому зустрілися "Металіст 1925-2" та кременчуцький "Кремінь", основний час переможця не виявив - 0:0, а у серії післяматчевих пенальті фортуна була на стороні гостей - 6:5.

Фінальний поєдинок, в якому зустрічалися "Металіст 1925" та маріупольска "Азовсталь", сильнішими були харків'яни - 2:0.

Группа "А":
1. "Металіст 1925" (Харків)
2. "Зміна-Оболонь-2" (Київ)
3. "Барса" (Суми)
4. "Чорноморець" (Одеса)

Група "Б":
1. "Зміна-Оболонь" (Київ)
2. "Азовсталь" (Маріуполь)
3. "Атлетік" (Одеса)
4. "Схід" (Харків)

Група "В":
1. "Металіст 1925-2" (Харків)
2. ДЮСШ-1 (Київ)
3."Кремінь" (Кременчук)
4. "Арена" (Харків)

Результати матчів турніру:

23 березня 2019 р.
"Металіст 1925-2" - "Арена" - 1:0

25 березня 2019 р.
ДЮСШ-1 - "Арена" - 0:3
"Металіст 1925" - "Барса" - 5:1
"Азовсталь" - "Схід" - 5:2
"Зміна-Оболонь" - "Атлетік" - 5:2
"Чорноморець" - "Зміна-Оболонь-2" - 2:1

26 березня 2019 р.
"Металіст 1925" - "Зміна-Оболонь-2" - 9:0
"Металіст 1925-2" - ДЮСШ-1 - 3:0
"Чорноморець" - "Барса" - 0:2
"Кремінь" - "Арена" - 7:0
"Зміна-Оболонь" - "Азовсталь" - 0:1
"Схід" - "Атлетік" - 1:2

27 березня 2019 р.
"Кремінь" - ДЮСШ-1 - 6:1
"Зміна-Оболонь" - "Схід" - 10:0
"Зміна-Оболонь-2" - "Барса" - 2:1
"Атлетік" - "Азовсталь" - 0:2
"Металіст 1925" - "Чорноморець" - 4:3
"Металіст 1925-2" - "Кремінь" - 1:1

28 березня 2019 р.
За 9-12 місця. "Схід" - ДЮСШ-1 - 0:0 (по пенальті - 8:7)
За 9-12 місця. "Арена" - "Зміна-Оболонь-2" - 2:3
За 5-8 місця. "Зміна-Оболонь" - "Барса" - 4:0
За 5-8 місця. "Чорноморець" - "Атлетік" - 3:3 (по пенальті - 5:4)
Півфінал. "Металіст 1925" - "Металіст 1925-2" - 3:1
Півфінал. "Азовсталь" - "Кремінь" - 2:0

29 березня 2019 р.
За 9-е місце. ДЮСШ-1 - "Зміна-Оболонь-2" - 0:3
За 7-е місце. "Барса" - "Атлетік" - 2:2 (по пенальті - 4:3)
За 5-е місце. "Зміна-Оболонь" - "Чорноморець" - 4:0
За 3-е місце. "Металіст 1925-2" - "Кремінь" - 0:0 (по пенальті - 5:6)
Фінал. "Металіст 1925" - "Азовсталь" - 2:0

Підсумкова таблиця:
1. "Металіст 1925" (Харків)
2. "Азрвсталь" (Маріуполь)
3. "Кремінь" (Кременчук)
4. "Металіст 1925-2" (Харків)
5. "Зміна-Оболонь" (Київ)
6. "Чорноморець" (Одеса)
7. "Барса" (Суми)
8. "Атлетік" (Одеса)
9. "Зміна-Оболонь-2" (Київ)
10. ДЮСШ-1 (Київ)
11. "Арена" (Харків)
12. "Схід" (Харків)



Прес-служба "М1925"
Переглядів: 619