Турніри на призи ФК "Металіст 1925". Анонс
Турніри на призи ФК
Цього тижня на полях ДЮФСШ "Металіст 1925" відбудуться два турніри на призи нашого клубу.

Турнір серед футболістів 2002-го р.н.

Группа "А"

1. "Металіст 1925" (Харків)
2. "Зміна-Оболонь-2" (Київ)
3. "Барса" (Суми)
4. "Чорноморець" (Одеса)

Група "Б"
1. "Зміна-Оболонь" (Київ)
2. "Азовсталь" (Маріуполь)
3. "Атлетік" (Одеса)
4. "Схід" (Харків)

Група "В"
1. "Металіст 1925-2" (Харків)
2. ДЮСШ-1 (Київ)
3."Кремінь" (Кременчук)
4. "Арена" (Харків)

Розклад матчів турніру:

23 березня 2019 р.
"Металіст 1925-2" - "Арена" - 1:0

25 березня 2019 р.
ДЮСШ-1 - "Арена" - 0:3
"Металіст 1925" - "Барса" - 5:1
"Азовсталь" - "Схід" - 5:2
"Зміна-Оболонь" - "Атлетік" - 5:2
"Чорноморець" - "Зміна-Оболонь-2" - 2:1

26 березня 2019 р.
"Металіст 1925" - "Зміна-Оболонь-2" - 9:0
"Металіст 1925-2" - ДЮСШ-1 - 3:0
"Чорноморець" - "Барса" - 0:2
"Кремінь" - "Арена" - 7:0
"Зміна-Оболонь" - "Азовсталь" - 0:1
"Схід" - "Атлетік" - 1:2

27 березня 2019 р.
"Кремінь" - ДЮСШ-1 - 6:1
"Зміна-Оболонь" - "Схід" - 10:0
"Зміна-Оболонь-2" - "Барса" - 2:1
"Атлетік" - "Азовсталь" - 0:2
"Металіст 1925" - "Чорноморець" - 4:3
"Металіст 1925-2" - "Кремінь" - 1:1

28 березня 2019 р.
9-12. "Схід" - ДЮСШ-1 - 0:0 (по пен. 8:7)
9-12. "Арена" - "Зміна-Оболонь-2" - 2:3
5-8. "Зміна-Оболонь" - "Барса" - 4:0
5-8. "Чорноморець" - "Атлетік" - 3:3 (по пен. 5:4)
Півфінал. "Металіст 1925" - "Металіст 1925-2" - 3:1
Півфінал. "Азовсталь" - "Кремінь" - 2:0

29 березня 2019 р.
08:00. Гра за 9-10 місце
09:00. Гра за 11-12 місце (стадіон "Арена")
09:15. Гра за 7-8 місце
10:30. Гра за 5-6 місце
11:45. Гра за 3 місце
13:15. Фінал
14:45. Церемонія нагородження та закриття турніру



Турнір серед футболістів 2008-го р.н.

Группа "А"
1. "Академія футболу" (Харків)
2. ДЮСШ-4 (Харків)
3. "Металіст 1925-2" (Харків)
4. "Металіст 1925" 2009 (Харків)
5. "Майстер м'яча" (Харків)

Група "Б"
1. "Академія футболу-2" (Харків)
2. "Динамо" (Харків)
3. "Арсенал" (Харків)
4. "Металіст 1925" (Харків)
5. "Академія футболу-3" (Харків)

Розклад матчів турніру (поле №13 ДЮФСШ "Металіст 1925"):

26 березня 2019 р.
"Металіст 1925-2" - "Академія футболу" - 3:4
"Металіст 1925" - "Академія футболу-2" - 4:3
ДЮСШ-4 - "Майстер м'яча" - 1:6
"Динамо" - "Академія футболу-3" - 2:0

27 березня 2019 р.
"Металіст 1925" - "Динамо" - 1:2
"Металіст 1925" 2009 - "Майстер м'яча" - 4:0
"Металіст 1925" 2009 - "Металіст 1925-2" - 2:2
"Академія футболу-3" - "Арсенал" - 1:8
ДЮСШ-4 - "Академія футболу" - 2:12
"Арсенал" - "Академія футболу-2" - 5:2

28 березня 2019 р.
"Металіст 1925-2" - ДЮСШ-4 - 11:1
"Металіст 1925" - "Академія футболу-3" - 2:3
"Академія футболу-2" - "Динамо" - 0:3
"Металіст 1925" 2009 - "Академія футболу" - 2:0
"Арсенал" - "Динамо" - 1:0

29 березня 2019 р.
09:00. "Металіст 1925" 2009 - ДЮСШ-4
10:00. "Металіст 1925" - "Арсенал"
11:00. "Металіст 1925-2" - "Майстер м'яча"
12:00. "Академія футболу-2" - "Академія футболу-3"
13:00. "Академія футболу" - "Майстер м'яча"

30 березня 2019 р. (поле №6 ДЮФСШ "Металіст 1925")
09:00. Гра за 9-10 місце
09:00. Гра за 7-8 місце
10:00. Гра за 5-6 місце
10:00. Гра за 3 місце
11:00. Фінал
12:00. Церемонія нагородження та закриття турніру

Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 591