Олександр Горяінов: "Свято футболу сьогодні вийшло зіпсованим"
Олександр Горяінов:
Післяматчевий коментар головного тренера "Металіста 1925" Олександра Горяінова.

- Очевидно, що весь наступний тиждень буде багато розмов про суддівство. Ваша думка з цього приводу...

- Чесно кажучи, не дуже хочеться про суддівство говорити. На жаль, з цим зробити ми не можемо нічого. Слава Шевчук на всю країну обурюється, але нічого не змінюється. Думаю, і ми, і "Дніпро-1" очікували свято футболу, але, через деякі причини, свята не вийшло. На жаль. Після вилучення грали так, як могли. "Дніпро" - команда, яка добре контролює м'яч, тому те, що ми могли, ми зробили. Попереду ще багато матчів, тому треба просто рухатися далі.

- Чи бачили ви формулювання, за що вилучили Гранкіна?

- Ні, я не знаю ще.

- Як ви вважаєте, чи правильно робив Жук, коли віддавав пас воротарю в епізоді з пенальті?

- Думаю, що правильно. Там Каневцев послизнувся, тому це, навіть, не помилка, а нещасний випадок. Ви ж розумієте, що у футболі від помилок не застрахований ніхто.

- Про що говорили з Когутом після вилучення?

- Сказав йому, що він сам стрибав у Гранкіна, а він відповів, мовляв, той наступив йому на обличчя. Якби наш гравець ноги не прибрав, Когут би йому їх зламав. Куди Гранкіну було діватися...

- Ваша оцінка гри Фабіньо.

- Він непоганий футболіст, але обов'язково передам через перекладачів, аби шипи собі купив. У нього непогана швидкість, тому ми розраховували, що в якомусь моменті він зможе втекти та обіграти опонента.

- Як оціните підтримку трибун?

- Ми заздалегідь знали, що буде більше 20-ти тисяч уболівальників, дякую їм за підтримку. Нажаль, свято вийшло зіпсованим... Сподіваюся, що 15-20 тисяч буде на кожному матчі, а не тільки на "Дніпрі". Я вдячний глядачам, що прийшли та нас підтримали, але... Але про яку відвідуваність можна говорити. Тепер я розумію, чого по всій країні вона падає. На жаль...

Післяматчева прес-конференція Олександра Горяінова та Дмитра Михайленка


Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 3024