"М1925" - "Дніпро-1". Організаційна нарада

У конференц-залі ОСК "Металіст" пройшла нарада під головуванням директора департаменту ХОДА із взаємодії з правоохоронними органами Олексія Максимова. Порядок денний - це організація, підготовка та проведення матча Чемпіонату України "Металіст 1925" - СК "Дніпро-1".

У засіданні взяли участь представники Головного управління Національної поліції в Харківській області, Служби безпеки України, управління ДСНС і медицини. Стадіон "Металіст" представляв його директор Роман Пець, клуб "Металіст 1925" – Генеральний директор Володимир Лінке, його заступник Анатолій Біденко, комерційний директор Антон Іванов, офіцер безпеки Микола Цвіра та квитковий менеджер Євген Лук'янець.

На нараді було озвучене велике коло питань стосовно заходів із забезпечення безпеки в день матчу, під час його проведення та після закінчення. Була визначена зона відповідальності кожної зі служб, яка залучається до матчу, обговорена чисельність співробітників, які будуть забезпечувати комфортне перебування глядачів на трибунах, в тому числі гостей із Дніпра, що приїдуть підтримати свою команду. Загалом, нарада пройшла в конструктивній і діловій обстановці.

Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 644